Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zabudowy na wymiar Warszawa

Zabudowy na zamówienie to rozwiązanie dedykowane do każdego rodzaju wnętrz, zarówno dużych, jak i małych czy niewymiarowych. Chętnie wykonujemy zabudowy na wymiar dla naszych klientów dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy szereg rozwiązań, które sprawią, że zabudowa, zarówno w formie mebli na wymiar do salonu, sypialni, przedpokoju, pokoju młodzieżowego czy dziecięcego stanie się funkcjonalna i maksymalnie zagospodaruje przestrzeń.

Nasze usługi (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

Brakuje Ci pojemnych zabudów do przechowywania?

Zadzwoń, zaradzimy temu!

Zabudowy wnęk Warszawa

Jednym z najczęściej wykonywanych przez nas rodzajów mebli do zabudowy na wymiar są zabudowy wnęki na zamówienie. W wielu mieszkaniach i domach znajdziemy wnęki, do których bardzo trudno jest dokupić w sklepach gotowe szafki. Dlatego proponujemy wykonanie zabudowy wnękowej na wymiar, która idealnie wpasuje się w wolną przestrzeń i ją zagospodaruje. We współpracy z klientami projektujemy (lub wykonujemy z powierzonego projektu) idealną zabudowę wnęki na zamówienie. Ma być ona przede wszystkim funkcjonalna i pasująca do wnętrza. Zajmujemy się pomiarowaniem, projektowaniem, wykonaniem, jak również dostawą i montażem szaf do wnęk.

We wnętrzach, które posiadają skosy lub na poddasza, dość trudno jest ustawić meble nie tracąc przestrzeni. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy zabudowy poddaszy oraz skosów na zamówienie. Dzięki wykonywaniu ich pod wymiary danego pomieszczenia mamy pewność, że meble pod skosy będą dobrze dopasowane. Ten sposób zagospodarowania skosów i poddaszy pozwala nie marnować powierzchni, zorganizować miejsce do przechowywania wszystkich naszych ubrań, butów i innych przedmiotów. Zastosowanie nowoczesnych elementów wyposażenia zabudowy pod skosy sprawi, że uzyskamy idealną szafę na wymiar.

Zabudowy pod schodami Warszawa

W domach i dwupoziomowych mieszkaniach często pojawia się problem z zagospodarowaniem przestrzeni pod schodami. Możemy być pewni, że nie znajdziemy gotowych rozwiązań, dlatego polecamy sięgnięcie po zabudowę wnęki pod schodami na wymiar. Dzięki temu zyskamy idealnie dopasowany schowek, do przechowywania zapasów spożywczych, nieużywanych na co dzień przedmiotów czy akcesoriów do sprzątania. Zabudowy schodów na zamówienie przygotowujemy zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Podpowiadamy również, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w danej przestrzeni. Dzięki bogactwu dostępnych rodzajów półek, szuflad, systemów cargo i wysuwanych jesteśmy w stanie przygotować zabudowę idealnie dostosowaną do przechowywanych akcesoriów.

Zabudowy na wymiar Warszawa

Nasza oferta zabudów na zamówienie nie ogranicza się do wyżej wymienionych. Możemy przygotować również nietypowe zabudowy na wymiar. Mogą one przybierać różne formy, kształty i funkcjonalności, w zależności od tego, czego potrzebuje klient. Dzięki dopasowaniu zabudowy do danej przestrzeni zyskamy idealne miejsce do przechowywania. Wśród nietypowych zabudów na wymiar możemy przygotować dowolną szafkę z wybranych przez klienta materiałów.

Brakuje Ci pojemnych zabudów do przechowywania?

Zadzwoń, zaradzimy temu!

Zabudowy pralki i suszarki na zamówienie

Nasi klienci coraz chętniej zwracają się do nas z prośbą o przygotowanie zabudowy pralki i suszarki na wymiar. Niezależnie od tego, czy chcemy ukryć pralkę w łazience, pralni czy w przedpokoju, sięgnięcie po szafki na suszarkę o dopasowanych rozmiarach jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim ukrywamy w ten sposób sprzęty oraz porządkujemy przestrzeń. Stworzenie zabudowy pod pralkę czy suszarkę na zamówienie daje również szansę na jej rozbudowanie o np. dodatkowe szuflady, czy półki na czyste lub brudne pranie. Dla naszych klientów chętnie wykonamy dopasowane do ich oczekiwań zabudowę na pralkę komponującą się z pozostałymi meblami łazienkowymi czy innymi meblami domowymi na wymiar.

Zabudowy grzejnika, kaloryfera na wymiar

Ciekawym sposobem na ukrycie, zwykle niezbyt ładnych, grzejników czy kaloryferów, jest wykonanie specjalnej zabudowy. Może ona mieć różne formy od prostych aż po dekoracyjne. Najważniejsze jednak, że zabudowa grzejnika na zamówienie pozwala przy zachowaniu funkcjonalności kaloryfera, ukryć brzydkie rury. Ten rodzaj zabudowy może występować w kuchni, łazience, sypialni, salonie czy na korytarzu. Niezależnie od lokalizacji musi być zaprojektowany tak, by zapewnić swobodny przepływ powietrza. Zabudowa kaloryfera na wymiar może być również bardziej rozbudowana i stać się szafką na zamówienie.

Zabudowy spiżarni na zamówienie

W większych mieszkaniach oraz domach coraz częściej pojawiają się pomieszczenia przeznaczone na spiżarnię. Warto w nich sięgnąć po dedykowane zabudowy spiżarni na wymiar. W jej ramach możemy wykonać półki do spiżarni na zamówienie, regały do spiżarni na wymiar czy szafki spiżarnie. Chętnie pomagamy w przygotowaniu kuchni ze spiżarnią na zamówienie. Na życzenie klienta zabudowę spiżarni wyposażymy w dowolnie wybrane systemy cargo, wysuwanych platform, półek i koszyków. Celem jest stworzenie przestrzeni funkcjonalnej i dostosowanej do przechowywania żywności. Ciekawym sposobem na ukrycie, zwykle niezbyt ładnych, grzejników czy kaloryferów, jest wykonanie specjalnej zabudowy. Może ona mieć różne formy od prostych aż po dekoracyjne. Najważniejsze jednak, że zabudowa grzejnika na zamówienie pozwala przy zachowaniu funkcjonalności kaloryfera, ukryć brzydkie rury. Ten rodzaj zabudowy może występować w kuchni, łazience, sypialni, salonie czy na korytarzu. Niezależnie od lokalizacji musi być zaprojektowany tak, by zapewnić swobodny przepływ powietrza. Zabudowa kaloryfera na wymiar może być również bardziej rozbudowana i stać się szafką na zamówienie.

Potrzebujesz dopasowanej zabudowy na zamówienie w Warszawie?

Mamy je, sprawdź!