Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nietypowe zabudowy na wymiar Warszawa

Zabudowy na wymiar to idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujemy zagospodarować jakąś przestrzeń, zwłaszcza tę o nietypowym kształcie czy wielkości. Nasza firma chętnie wykona dowolną nietypową zabudowę na zamówienie w Warszawie i okolicach.

Co to są nietypowe zabudowy na zamówienie i co je wyróżnia?

Nietypowe zabudowy na zamówienie to kategoria obejmująca wszystkie niestandardowe rozwiązania wyłączając zabudowy wnęk na wymiar, meble pod skosy na wymiar, zabudowy schodów na wymiar, zabudowy pralek, suszarek, kaloryferów czy spiżarni. Wyróżniają się możliwością dowolnego konfigurowania w każdym aspekcie: koloru, kształtu, wielkości, wyposażenia.

Nietypowa zabudowa kuchni na zamówienie

Jednym z najczęściej spotykanych rodzajem nietypowych zabudów na zamówienie są te przeznaczone do kuchni czy jadalni. W ramach mebli kuchennych na wymiar możemy przygotować szafki kuchenne w różnych stylach (klasyczny, angielski, nowoczesny). Nietypowe zabudowy do kuchni na zamówienie w Warszawie to praktyczne rozwiązania wszelkich problemów z wnętrzem małym, wąskim czy o trudnym kształcie.

Nietypowa zabudowa do salonu na wymiar

Nietypowe zabudowy salonu na zamówienie do nie tylko szafy czy meblościanki, ale również różnego typu słupki meblowe na wymiar, komody czy regały. Niestandardowe zabudowy pozwolą na zindywidualizowanie mebla oraz dopasowanie go do potrzeb klienta.

Nietypowa zabudowa do sypialni na zamówienie

Nasza firma produkuje również niestandardowe zabudowy na wymiar do sypialni. Mogą to być małe stoliki i szafeczki, jak również rozbudowane zabudowy zastępujące szafy wnękowe, o różnych kształtach i wyposażeniu.

Nietypowa zabudowa na balkon na wymiar

Balkon lub loggia to często pomieszczenia traktowane przez nas po macoszemu. Warto jednak wykorzystać tę przestrzeń nie tylko jako miejsce do odpoczynku, ale również do przechowywania. Chętnie wykonamy nietypowe zabudowy na balkon na wymiar o dowolnym przeznaczeniu.

Nietypowa zabudowa do łazienki na zamówienie

Meble łazienkowe na wymiar to różnego rodzaju szafki wolnostojące, pod umywalkę, do zabudowy pralki czy wiszące. Równie dobrze możemy jednak wykonać niestandardową zabudowę łazienki na wymiar, zastępując pojedyncze szafki kompleksowym meblem. Mamy wtedy szansę maksymalnie zagospodarować przestrzeń oraz nadać jej indywidualnego charakteru.

  Nie wiesz jak zagospodarować nietypowe wnęki i przestrzenie?

  Zadzwoń, doradzimy!

  Zalety niestandardowej zabudowy na wymiar

  Zdaniem eksperta

  Zdaniem eksperta

  Nietypowe zabudowy na wymiar mają wiele zalet, wśród których należy wymienić m.in:

  • możliwość wykonania mebla na dowolny wymiar,
  • duży wybór materiałów do produkcji z różnych przedziałów cenowych i jakościowych,
  • możliwość dowolnego konfigurowania wyposażenia,
  • szereg nowoczesnych rozwiązań,
  • dopasowanie mebla do dowolnego stylu, swoich potrzeb i upodobań.

  Przewaga niestandardowych zabudów na zamówienie nad gotowymi meblami jest niezaprzeczalna. Jeśli marzymy o solidnych szafkach na lata o nietypowym wyglądzie czy wyposażeniu, powinniśmy wybrać właśnie meble na zamówienie – ekspert z hejmeble.pl

  Transport i montaż nietypowych zabudów na zamówienie w Warszawie

  Nasza firma nie tylko projektuje nietypowe zabudowy na wymiar, produkuje je, ale również dowozi i montuje u klienta. Nasze meble na zamówienie produkujemy i dostarczamy na terenie Warszawy (np. do Targówka, Mokotowa, Ursynowa, Ursusa, Bemowa) i okolic (Pruszkowa, Piaseczna czy Grodziska Mazowieckiego).

  Nietypowe zabudowy na zamówienie w Warszawie – opinie

  Zapraszamy również do zapoznania się z działem opinii naszych klientów oraz działem FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania. Produkowane przez nas nietypowe zabudowy na zamówienie w Warszawie zyskują pozytywne opinie klientów i są produktem chętnie przez nich wybieranym.

  Cennik niestandardowych zabudów na wymiar z Warszawy

  Niestandardowe zabudowy na wymiar wyceniamy indywidualnie. Ich cena jest bowiem uzależniona od kilku różnych czynników, m.in. ich wielkości, rodzaju, zastosowanych mechanizmów czy wyposażenia. Przykładowy cennik mebli na zamówienie pokazuje, jak może kształtować się ostateczny koszt naszych produktów.

  Potrzebujesz niestandardowej zabudowy na wymiar w Warszawie?

  Skontaktuj się z nami!