Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Szafy na zamówienie to jeden z najczęściej wybieranych produktów przez naszych klientów. Nasza oferta bogata jest w różnorodne rozwiązania, które możemy zastosować w tego typu meblach, zarówno jeśli chodzi o sposób otwieranie, jak i jego wyposażenie. Szafy na zamówienie w Warszawie wykonujemy w dowolnym kolorze, z różnych materiałów. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych domowych mebli na wymiar, zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z nami.

Typy szaf na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Szafy na wymiar możemy podzielić na kilka odmian w zależności od zastosowanych w nich systemów otwierania czy ich kształtu. Niezależnie od tego nasze meble zawsze są najwyższej jakości. Tworzymy je tak, by były jak najbardziej praktyczne i dopasowane do tego, co klient chce w nich przechowywać – ekspert z hejmeble.pl

Brakło miejsca w niefunkcjonalnych szafach?

Mamy rozwiązanie – zadzwoń

Szafy wnękowe na wymiar

Szafy wnękowe na zamówienie cieszą się niesłabnącą popularnością już od kilku lat. Wybór takiej zabudowy na wymiar jest polecany szczególnie do pomieszczeń, w których znajdują się trudne do zagospodarowania wnęki. Szafy wnękowe nie tylko będą idealnie dopasowane do jej wielkości, ale równocześnie możemy dowolnie zaprojektować ich wnętrze. Zaletą zabudów wnęk na zamówienie jest fakt, że możemy w nich umieścić dowolną ilość półek, szuflad, drążków, gablot na biżuterię i drobiazgi. To, jak będzie wyglądała dana szafa do wnęki na wymiar, zależy wyłącznie od klienta.

Szafy przesuwne na wymiar

W związku z coraz mniejszą ilością przestrzeni, jaką dysponujemy w naszych mieszkaniach, chętniej wybieramy szafy przesuwne na wymiar. Drzwi nie otwierają się w nich na zewnątrz, a przesuwają na boki. Dzięki temu kolejne meble mogą być zlokalizowane w małej odległości od naszej szafki. Szafy przesuwne na zamówienie oszczędzają więc przestrzeń, do tego dobrze chronią przechowywane rzeczy przed kurzem. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór materiałów, z jakich wykonujemy drzwi do szafy przesuwnej, dlatego każdy znajdzie idealną do swojego wnętrza. Dodatkowo na drzwiach możemy umieścić lustra, które optycznie powiększą nasz pokój.

Szafy narożne na zamówienie

Ciekawym rozwiązaniem są szafy narożne na zamówienie. Jak nazwa wskazuje, są to meble do narożników pokoju. Jeszcze do niedawna przestrzeń w kątach pomieszczeń traktowana była jako stracona. Dziś dzięki dobrze zaprojektowanym szafom narożnym na wymiar możemy ją wykorzystać. Chętnie pomożemy klientom w doborze najlepszych rozwiązań narożnych, które uczynią z tego mebla funkcjonalne miejsce do przechowywania.

Szafy uchylne na zamówienie

Uchylne szafy na wymiar to rozwiązanie łączące klasyczną formę z zaletami mebli pod wymiar. Umożliwia szybki, łatwy i pełny dostęp do przechowanych przedmiotów. Szafa uchylna na wymiar sprawdzi się nie tylko jako mebel domowy, ale również jako praktyczne rozwiązanie do firm i instytucji. Szafy uchylne możemy zastosować w salonach, jadalniach, pokojach dziecięcych, młodzieżowych czy nawet korytarzach i piwnicach.

Szafy wolnostojące na wymiar

Szafy na wymiar nie muszą być formą zabudowy wnęki, mogą być również samodzielnym, wolnostojącym meblem. Dzięki możliwości dopasowania ich wielkości do wnętrza, szafy wolnostojące na zamówienie mogą być elementem meblościanki czy zabudowy dowolnego pokoju. Chętnie wykonujemy szafy wolnostojące na wymiar w dowolnym stylu, kolorze i z materiałów pasujących klientowi.

Zastosowania szafy na wymiar

Szafy wnękowe na wymiar mają bardzo szerokie zastosowanie. Oprócz tego, że warto sięgać po nie w pokojach czy sypialniach, można je wykorzystać również w korytarzach, piwnicach, biurach czy na poddaszu. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy skrojonej na miarę szafy do przechowywania.

Szafy na wymiar do przedpokoju, korytarza

Szafy na zamówienie do przedpokoju i korytarza to podstawowy mebel niezbędny w każdym mieszkaniu czy domu. Można w niej przechowywać zewnętrzną garderobę, obuwie wyjściowe czy przedmioty rzadziej używane.

Szafy na wymiar do salonu

Bardzo często spotykamy szafy na wymiar do salonu. Niezależnie od tego, czy jest to wnętrze zamknięte, czy połączone z jadalnią lub kuchnią, szafa na zamówienie spełni rolę funkcjonalnego mebla oraz będzie mieć charakter dekoracyjny. Szafy na wymiar do salonu wykonujemy z materiałów wysokiej jakości w stylu i kolorystyce wybranej przez klienta.

Szafy na wymiar do sypialni

Szafy na wymiar do sypialni to sposób na przechowywanie odzieży. Możemy dzięki nim stworzyć garderoby na wymiar. Szafy do sypialni na zamówienie najczęściej wykonujemy z drzwiami przesuwnymi. Warto w nich umieścić nowoczesne rozwiązania ułatwiające przechowywanie jak szuflady, kosze, wieszaki na spodnie, koszule, apaszki czy blaty do przechowywania biżuterii i akcesoriów.

Szafy na wymiar do garderoby

Szafy do garderoby na zamówienie to zestaw mebli, które zmienią nasze pomieszczenie w profesjonalną garderobę. Warto zastanowić się, co chcemy w niej przechowywać, byśmy mogli jak najlepiej dopasować szafy do garderoby do potrzeb klientów. Dzięki dobremu planowaniu i wykonaniu wizualizacji jesteśmy w stanie przygotować idealnie spełniającą nasze potrzeby szafę na wymiar do garderoby.

Szafy na wymiar na poddaszu

Szafy na wymiar warto również zastosować na poddaszach. Zabudowy skosów i poddaszy umożliwiają dobre zagospodarowanie trudnej przestrzeni. Nie musimy wybierać wyłącznie niskich komód i godzić się z brakiem miejsca. Rozwiązaniem problemów ze skosami są właśnie szafy na zamówienie na poddasze.

Szafy na wymiar do biura

Nasze meble mogą trafiać zarówno do domów, jak i przedsiębiorstw. Chętnie wykonujemy szafy na wymiar do biur, które dostosowujemy do potrzeb firm. Mogą one zostać dodatkowo wzmocnione, zawierać dużą ilość półek lub szuflad. Szafy biurowe na zamówienie w Warszawie mają za zadanie pomieścić wszystkie firmowe dokumenty.

Szafy na wymiar do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Ostatnią kategorią szaf na wymiar są te do pokojów dziecięcego i młodzieżowego. W zależności od wieku dziecka przygotowujemy szafę dostosowaną do jego potrzeb. Szafy na zamówienie do pokoju młodzieżowego i dziecięcego muszą “rosnąć” z dzieckiem, dawać mu możliwość swobodnego korzystania oraz zapewniać miejsce do przechowywania swoich skarbów. Do wyboru są szafy lakierowane, drewniane, laminowane czy fornirowane w dowolnym kolorze oraz z wzorami.

Projekt szaf wnękowych na wymiar w Warszawie

Szafy wnękowe na wymiar wykonujemy według projektu własnego lub wykonanego przez architekta wnętrz, a dostarczonego przez klienta.

Transport i montaż szaf do wnęk na zamówienie z Warszawy

Po wykonaniu mebli sami zajmujemy się ich transportem i montażem u klienta. To zapewnia pełne bezpieczeństwo mebli oraz pozwala na przygotowanie ich do bezpiecznego użytkowania.

Szafy na zamówienie – opinie

Zachęcamy naszych klientów do podzielenia się opinią o szafach na zamówienie w Warszawie, które wykonaliśmy. Dzięki temu kolejni zainteresowani mogą dowiedzieć się, jak się je użytkuje i jak się sprawdzają po montażu.

Cennik szaf na wymiar w Warszawie

Cennik mebli na wymiar nakreśla czynniki, które wpływają na ostateczny koszt szaf na zamówienie. Należy pamiętać, że wszystkie szafy na wymiar wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy więc do kontaktu. Chętnie przygotujemy wstępny kosztorys.

Szafy na wymiar – projekt i wizualizacja

Nasza współpraca zazwyczaj rozpoczyna jest od wykonania projektu szafy na wymiar. Projekt wykonywany jest po dokładnych pomiarach. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, co do wyglądu i wymiarów mebla, mogą też wyobrazić sobie ostateczny efekt aranżacyjny.

Transport oraz montaż szafy na zamówienie we Wrocławiu

Gotową szafę dostarczamy i montujemy w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie Wrocławia po wcześniejszym ustaleniu terminu. Profesjonalny montaż szafy to gwarancja tego, że mebel będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez wiele lat.

Szafa na miarę – opinie

Szafy na wymiar, które wykonujemy w naszej pracowni, cieszą się uznaniem klientów. Klienci cenią je przede wszystkim za trwałość oraz wysoką jakość zastosowanych rozwiązań. Na bieżąco śledzimy też trendy w aranżacji wnętrz, aby proponować ciekawe i oryginalne rozwiązania.

Ile kosztuje szafa na wymiar we Wrocławiu?

Wycena szafy na wymiar przygotowywana jest indywidualnie. Cena metra szafy może mieć bardzo dużą rozpiętość. Wszystko zależy od tego, jakie materiały wykończeniowe wybierze Klient.

Poszukujesz funkcjonalnych i ładnych szaf na wymiar w Warszawie?

Skontaktuj się z nami!