Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Szafki kuchenne na wymiar Warszawa

Szafki kuchenne na zamówienie z naszej ofercie to najwyższej jakości produkty o zwiększonej odporności na wilgoć i zmiany temperatur. Stawiamy na funkcjonalność, dlatego staramy się o jak najlepsze dopasowanie mebli kuchennych na zamówienie do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Szafki do kuchni na zamówienie – charakterystyka

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Szafki kuchenne to szereg możliwych rozwiązań, które sprawią, że nasza kuchnia stanie się funkcjonalna. W naszej ofercie znaleźć można wiele rodzajów mebli do kuchni w różnych stylach (angielskim, klasycznym, nowoczesnym, z drewna). Do dyspozycji klientów oddajemy meble kuchenne z blatem na wymiar, kuchnie z frontami drewnianymi, meble do kuchni na zamówienie akrylowe, laminowane, lakierowane, foliowane, fornirowane. Możemy w nich umieścić różnego rodzaju półki, szuflady, systemy wysuwane i cargo – ekspert z hejmeble.pl

Brak miejsca w szafkach kuchennych?

Zadzwoń, doradzimy!

Rodzaje szafek kuchennych na wymiar

Szafki kuchenne narożne na wymiar 

Jednymi z najczęściej wybieranych szafek kuchennych na wymiar są te narożne. Praktycznie w każdym kształcie i układzie kuchni pojawiają się ten typ mebli. Ważne jest ich odpowiednie zaprojektowanie tak, by ich otwieranie nie blokowało dostania się do sąsiednich szafek. Do dyspozycji mamy wiele mechanizmów i rodzajów wyposażenia.

Szafki kuchenne stojące na zamówienie

Kuchenne szafki stojące na wymiar są podstawą dobrze zorganizowanej kuchni. Wraz z dopasowanym blatem stanowi idealne miejsce robocze oraz do przechowywania. Nowoczesne szafki do kuchni stojące wyposażamy w ciche domyki, trwałe zawiasy, praktyczne koszyki i systemy cargo.

Szafki kuchenne wiszące na wymiar

Wiszące szafki kuchenne na zamówienie stanowią uzupełnienie mebli stojących. Mogą być jedno- lub dwurzędowe (pod sufit). Stawiamy na ich wysoką praktyczność, dlatego sięgamy po trwałe i łatwe systemy otwierania (na boki lub do góry), zgodnie z upodobaniem klienta. Szafki do kuchni wiszące na wymiar dostosowujemy do każdego pomieszczenia, sprawdzą się we wszystkich wnętrzach, niezależnie od wielkości i kształtu.

Szafki kuchenne nad okap na zamówienie

Szafki kuchenne okapowe na wymiar są idealnym rozwiązaniem do ukrycia wyciągu w kuchni. Wykonujemy różne ich rodzaje, dopasowane do kształtu i wielkości urządzenia. W naszej ofercie znajdują się szafki pod, nad i do okapu.

Pozostałe rodzaje szafek do kuchni

W naszej ofercie znajdują się również inne typy szafek kuchennych na zamówienie. Na życzenie klienta wykonujemy:

  • szafki do zabudowy lodówki na wymiar,
  • szafki kuchenne do piekarnika,
  • szafki do kuchni pod mikrofalówkę,
  • szafki kuchenne słupki na wymiar, 
  • słupki wysuwane do kuchni.

Projekt szafek do kuchni na wymiar

Szafki kuchenne na zamówienie w Warszawie wykonujemy na podstawie projektu powierzonego przez klienta (np. od architekta) lub po rozmowie przygotowujemy go samodzielnie. Projekt i wizualizacja jest ważnym etapem produkowania przez nas wysokiej jakości mebli do kuchni.

Montaż i dostawa szafek kuchennych w Warszawie

Kiedy meble są już gotowe, umawiamy się z klientem na dostawę i montaż szafek do kuchni w Warszawie. Wykonujemy te etapy samodzielnie, dzięki czemu mamy pewność, że meble nie zostaną uszkodzone i prawidłowo zamontowane. Nasze szafki i meble kuchenne na wymiar dowozimy na terenie warszawskich dzielnic (np. Ursynowa, Mokotowa, Żoliborza) i podmiejskich miejscowości (Piaseczna, Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego).

Opinie o szafkach kuchennych na zamówienie

Przed zamówieniem szafek kuchennych na wymiar warto zapoznać się z opiniami naszych klientów. Dbamy o to, by były wyłącznie pozytywne. Dlatego starannie wykonujemy każdy z etapów prac nad meblami domowymi na zamówienie (pomiar, projekt, realizacja).

Cennik szafek do kuchni na wymiar z Warszawy

Cena szafek kuchennych na zamówienie w Warszawie uzależniona jest od wielu czynników, m.in. rodzaju, wielkości i wyposażenia mebli. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem mebli oraz do kontaktu. 

Szukasz funkcjonalnych i ładnych szafek kuchennych na zamówienie?

Skontaktuj się z nami!