Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble do domu na wymiar Warszawa

Głównym obszarem naszej działalności są meble na zamówienie do domów i mieszkań. Wykonujemy je ze starannością i dbałością o szczegóły. Naszym celem jest oddanie w ręce klienta produktu, który będzie mu służył przez lata.

Brakuje Ci już miejsca w meblach domowych?

Zadzwoń, zaradzimy temu!

Meble do kuchni Warszawa

Meble kuchenne na wymiar to sztandarowy produkt naszej firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu mebli kuchennych klasycznych, nowoczesnych, angielskich na zamówienie. Klienci chętnie wybierają wysokiej jakości meble kuchenne drewniane na zamówienie, które są ponadczasowe i trwałe. W ramach projektu kuchni z blatem na wymiar klient otrzymuje od nas również transport i montaż. Bogaty wybór mebli kuchennych na wymiar z frontami drewnianymi, meblami do kuchni na zamówienie na wysoki połysk, laminowanymi, fornirowanymi, foliowanymi i akrylowymi sprawia, że każdy znajdzie idealne szafki dla siebie.

Nasze projekty dopasowujemy do różnych potrzeb, kształtów kuchni na wymiar czy układów mebli kuchennych na zamówienie. Istnieje również możliwość zamówienia pojedynczych szafek kuchennych na wymiar.

Meble i szafki łazienkowe Warszawa

Meble do łazienki na zamówienie są niezbędne, szczególnie w małych lub nietypowych pomieszczeniach. Pozwalają znacznie zwiększyć ilość miejsca do przechowywania. Dzięki zabudowom na wymiar możemy dowolnie zagospodarować przestrzeń, także pod skosami czy wykonując zabudowy pralek i suszarek. Szafki łazienkowe na wymiar w Warszawie, które produkujemy, wyróżnia wyjątkowa trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak woda czy wilgoć. Jest to szczególnie istotne właśnie w pomieszczeniach narażonych na zwiększony kontakt mebli z wodą i wysoką temperaturą.

Garderoby na wymiar Warszawa

Garderoby na zamówienie  są bardzo chętnie wybierane przez klientów w Warszawie i okolicach. Meble do garderoby na wymiar przygotowywane są tak, by całość była jak najbardziej funkcjonalna i wygodna dla użytkowników. Tego typu szafki muszą być zaprojektowane we współpracy z klientem, który określa swoje potrzeby i sposoby użytkowania garderoby. Dzięki naszemu doświadczeniu (o czym świadczą pozytywne opinie klientów) mamy dostęp do wielu technologii i rozwiązań, pomagających nam dopasować meble do zleceniodawcy. Rynek obfituje w ciekawe mechanizmy, które chętnie stosujemy w tworzonych meblach domowych na wymiar.

Meble do salonu na wymiar

Meble pokojowe na wymiar obejmują różnego rodzaju meblościanki na zamówienie, stoliki kawowe, szafki RTV na wymiar, regały czy witryny. Dbamy, by były nie tylko eleganckie i modne, ale i funkcjonalne.

Meble do sypialni na zamówienie

W każdej sypialni niezbędne jest wygodne miejsce do spania. Łóżko na wymiar to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Oprócz niego w sypialni nie może zabraknąć szafek nocnych na wymiar i pojemnej garderoby lub szafy na zamówienie.

Meble do przedpokoju na wymiar

Przedpokój jako pomieszczenie przechodnie i wejście do mieszkania powinno być bardzo funkcjonalne. Przydadzą się w nim szafki na buty do przedpokoju na wymiar, wieszaki na ubrania czy szafy do schowania wierzchnich okryć.

Meble do jadalni na zamówienie

Ważnym pomieszczeniem, w którym możemy skorzystać z dobrodziejstw mebli do domu na zamówienie, jest jadalnia. Warto w niej postawić na stół na wymiar i wygodne krzesła dopasowane do niego.

Meble dziecięce na zamówienie

Meble dziecięce na wymiar w Warszawie to kategoria produktów bardzo chętnie przez nas wykonywanych. Możemy tu dać się ponieść fantazji i sięgnąć po odważniejsze formy i kolory. Najważniejsze jednak, by meble do pokoju dziecka na zamówienie były bezpieczne w użytkowaniu.

Meble młodzieżowe na wymiar

Klienci, którzy chcą samodzielnie zaprojektować swoje wnętrza, powinni również zainteresować się tworzonymi przez nas meblami młodzieżowymi na wymiar. Mogą to być szafy, biurka na wymiar czy toaletki i konsole na zamówienie.