Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Garderoby na wymiar Warszawa

Szafy garderoby na wymiar to sposób na zagospodarowanie przestrzeni i funkcjonalne przechowywanie nie tylko ubrań, ale również butów, akcesoriów, dodatków, pościeli, ręczników etc. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wygodnych i pojemnych garderób na zamówienie w Warszawie i okolicach.

Co wyróżnia garderoby na zamówienie?

Garderoby na wymiar to zbiorcze określenie różnego rodzaju szaf, zabudów wraz z systemami organizacji przestrzeni i wyposażeniem. Wyróżniają się możliwością dowolnej konfiguracji, zarówno w kwestii jej wielkości, jak i zastosowanych rozwiązań. Dzięki temu garderoby na wymiar można dostosować do ilości, wielkości czy kształtów przechowywanych przez nas przedmiotów.

Brakuje Ci miejsca w garderobie lub nie wiesz jak ją urządzić?

Zadzwoń, doradzimy!

Rodzaje mebli do garderoby na wymiar

Meble do garderoby na wymiar obejmują kilka rodzajów szafek i rozwiązań niestandardowych, które składają się na praktyczną, pojemną garderobę narożną, zamkniętą czy otwartą. W zależności od wielkości i układu pomieszczenia możemy zastosować różne rozwiązania, tworząc garderobę na zamówienie klienta i dopasowaną do jego potrzeb.

Szafy na wymiar

Najczęściej nasza garderoba ogranicza się do mniejszej lub większej szafy na wymiar. Chętnie pomagamy naszym klientom w dostosowaniu zabudowanej lub otwartej szafy na zamówienie do ich potrzeb. Wykonujemy szafy na wymiar w Warszawie z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi oraz narożne.

Zabudowy poddaszy i skosów na wymiar

Garderoby mogą również powstać z wykonania zabudowy poddaszy czy skosów. Jest to doskonała metoda na wykorzystanie trudnej do obudowania przestrzeni. Meble pod skosy na wymiar pozwalają na zagospodarowanie każdego centymetra i dopasowanie wielkości półek, szuflad do przestrzeni, którą dysponujemy.

Zabudowy wnęk na zamówienie

W naszych domach i mieszkaniach często mamy wnęki w ścianach, do których nie sposób zakupić gotowe meble. Warto wtedy wybrać zabudowy wnęk na wymiar, dzięki którym nie zmarnujemy tej przestrzeni. Nasza firma chętnie zabuduje wnęki zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zabudowy niestandardowe na zamówienie

W naszej ofercie znaleźć można również nietypowe zabudowy na wymiar, które obejmuje m.in. zabudowy spiżarni, pod schodami czy kaloryferów i grzejników. Takie niestandardowe zabudowy na zamówienie można również wykorzystać do przygotowania garderoby np. w korytarzu.

Zalety mebli do garderoby na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble do garderoby na zamówienie mają wielką przewagę nad gotowymi rozwiązaniami. Przede wszystkim możemy je dowolnie konfigurować i mamy wpływ na każdy ich element. Dla naszych klientów przygotowujemy bogatą ofertę rozwiązań, jeśli chodzi o wyposażenie, wybór frontów, uchwytów itd. Dzięki temu garderoby na zamówienie możemy dopasować do każdego stylu wnętrza – ekspert z hejmeble.pl  

Gdzie można wykorzystać garderoby na zamówienie?

Garderoby na wymiar możemy wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. Najczęściej są traktowane jako meble do sypialni, ale warto sięgać po nie również w pokojach dziecięcych, młodzieżowych, przedpokojach.

Transport i montaż garderoby na zamówienie na terenie Warszawy

Wykonywane przez nas garderoby na wymiar w Warszawie dostarczamy i montujemy w domu klienta. Dzięki temu na miejscu możemy jeszcze dokonać drobnych poprawek, by garderoby były bezpiecznie zamontowane.

Opinie o garderobach na zamówienie

Garderoby na wymiar są bardzo cenione przez klientów. Zachęcamy do przeczytania opinii o wykonanych przez nas meblach domowych i firmowych na zamówienie. Stawiamy na jakość i funkcjonalność naszych produktów oraz cenimy uwagi klientów, które pozwalają nam udoskonalać nasze garderoby na zamówienie.

Garderoby na wymiar w Warszawie – cena

Cennik mebli na zamówienie jest jedynie przykładem kosztów zamówionych u nas produktów. Cena garderoby na wymiar w Warszawie zależy bowiem od kilku różnych czynników, np. jej wielkości, zastosowanych rozwiązań, wyposażenia czy użytych materiałów. W związku z tym zachęcamy do kontaktu z nami, byśmy mogli przygotować dla Państwa szczegółowy kosztorys.

Potrzebujesz pojemnej i funkcjonalnej garderoby na zamówienie w Warszawie?

Skontaktuj się z nami!