Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące mebli na wymiar

Ile trwa montaż mebli na wymiar?

Montaż mebli u klienta przeprowadzamy sami, dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić go sprawnie i możliwie szybko. W zależności od ilości i rodzaju szafek na wymiar może potrwać od 2 do 10 godzin.

Czy na meble na zamówienie jest jakaś gwarancja?

Oczywiście. Udzielamy standardowej, dwuletniej gwarancji na zakupione u nas meble na wymiar kuchenne, łazienkowe i pozostałe sprzedawane przez nas produkty.

Czy mogę wybrać, jakiego rodzaju i koloru fronty będą mieć meble?

Tak. Zaletą mebli na zamówienie jest to, że możemy dowolnie je konfigurować. Możemy wybrać ich wielkość (dopasowując je do wnętrza), materiały, z jakich je wykonamy, kolory, typy wykończeń (matowy, lakierowany). Klient dobiera również wyposażenie szaf, rodzaje półek, szafek, dodatkowe gabloty, oświetlenie etc.

Jak długo muszę czekać na zamówione meble?

Czas realizacji zamówienie na meble na wymiar może się różnić w zależności od wielkości i złożoności wykonywanych przez nas zabudów. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 2-8 tygodni. Czas oczekiwania na meble na zamówienie określamy każdorazowo podczas przyjęcia zlecenia. Zachęcamy więc do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Jak przebiega pomiar szafek na wymiar?

Pomiar wnętrza przed wykonaniem mebli na zamówienie jest kluczowym elementem do wykonania idealnie dopasowanych szaf. Bardzo ważna jest dokładność, dlatego każdą ścianę mierzymy na co najmniej trzech wysokościach oraz sprawdzamy kąty ścian, które w naszym budownictwie często odbiegają od założeń. Pomiar do mebli na wymiar odbywa się w ustalonym z klientem terminie z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi.

Ile zapłacę za wykonanie mebli kuchennych na zamówienie w Warszawie?

Cena wykonania mebli na wymiar w Warszawie jest zależna od wielu czynników, wśród których najważniejszymi są rodzaje, wielkość mebli, materiały, z jakich je wykonano, czy wyposażenie, jakie w nich umieścimy. Szczególnie zróżnicowana może być cena szafek kuchennych, które mogą być wykonane z budżetowych materiałów (laminatu, lakierowanych płyt meblowych) czy bardziej szlachetnych jak akryl i drewno. Znaczenie ma również to, jaki blat kuchenny będziemy chcieli mieć. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem mebli na zamówienie.

Z jakich materiałów można zamówić meble?

Pracujemy na wielu, różnorodnych materiałach. W przypadku kuchni do dyspozycji naszych klientów oddajemy do wyboru:

 • meble kuchenne na wymiar laminowane,
 • kuchnie z frontami drewnianymi, 
 • meble kuchenne lakierowane do kuchni na wymiar, 
 • meble do kuchni na zamówienie fornirowane, czyli pokryte cienką warstwą naturalnego drewna,
 • szafki z litego drewna,
 • meble kuchenne akrylowe na wymiar.

Musimy pamiętać, że poszczególne materiały, z których produkujemy meble, różnią się nie tylko ceną, ale przede wszystkim trwałością i właściwościami. Najtańsze są płyty meblowe z foliowanych płyt MDF, nieco droższe będą płyty laminowane. Zdecydowanie najdroższe, ale równocześnie najtrwalsze, są te z litego drewna. Opcją pośrednią są jeszcze szafki fornirowane.

Jakie rodzaje mebli mogę u Was zamówić?

Nasza firma oferuje bardzo bogatą ofertę mebli do domu na wymiar. Oferujemy meble kuchenne na zamówienie (w stylu klasycznym, nowoczesnym, angielskim i drewniane). Produkujemy również:

 • meble na wymiar do salonu,
 • szafki do przedpokoju, 
 • meble do sypialni, jadalni, 
 • meble łazienkowe na zamówienie,
 • meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego.

Jeśli zaś chodzi o typu mebli, to w naszej ofercie znajdziemy: garderoby na wymiar, zabudowy na zamówienie, szafy i szafki na wymiar, meblościanki, komody, regały, półki, łóżka, stoły i stoliki, krzesła, witryny, toaletki, lady recepcyjne. Zajmujemy się również produkcją mebli biurowych na wymiar, w tym: meble sklepowe na zamówienie, meble do aptek, do szkół i urzędów, restauracji, gabinetów medycznych czy hoteli.