Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem mebli na wymiar. Specjalizujemy się przede wszystkim w meblach do domu, takich jak kuchnie na wymiar, meble i szafki łazienkowe, garderoby na wymiar, zabudowy wnęk, skosów, zabudowy pod schodami. Wykonujemy również zlecenia na szafy i szafki na wymiar oraz meblościanki. Swoje usługi z zakresu mebli na zamówienie kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm i instytucji. Realizujemy zlecenia na meble biurowe i gabinetowe, hotelowe, sklepowe, restauracyjne, do aptek, gabinetów medycznych, szkół, urzędów, instytucji, hoteli i pensjonatów. Oferta naszej firmy jest kompleksowa, nie tylko dokonujemy pomiarów, wykonujemy projekty i wizualizacje, ale również dostarczy meble oraz zajmujemy się ich montażem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży dbamy o każdy szczegół oraz estetykę wykonania. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane pomysły klientów, nie boimy się nowych wyzwań. W swojej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Oprócz atrakcyjnego wyglądu oferujemy również funkcjonalność mebli na wymiar. Jesteśmy w stanie dopasować nasze projekty do nawet najbardziej nietypowych pomieszczeń, do których kupno gotowych mebli jest niemożliwe. Dzięki usługom naszej firmy Państwa meble na wymiar będą wykonane dokładnie i profesjonalnie.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Wrocławia. Niezależnie od wielkości zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby stworzone przez nas meble spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Dlatego staramy się na bieżąco śledzić trendy, jakie panują w aranżacji wnętrz po to, by móc zaproponować rozwiązania, które są modne. Wszystkie nasze zamówienia realizujemy, uwzględniając Państwa potrzeby i indywidualne oczekiwania.

Co nas wyróżnia?

  • atrakcyjne ceny proponowanych przez nas rozwiązań,
  • wysoka jakość produktów,
  • możliwe krótki czas realizacji każdego zlecenia,
  • dokonanie bezpłatnego pomiaru, na podstawie którego wykonujemy projekt i wizualizację mebli,
  • transport oraz montaż mebli zamówionych w naszej firmie.