Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble i szafki łazienkowe na wymiar Warszawa

Coraz chętniej nasi klienci zamiast gotowych rozwiązań wybierają meble i szafki łazienkowe na zamówienie. Dzięki temu mogą lepiej zagospodarować nawet małe pomieszczenia.

Meble łazienkowe na wymiar – cechy charakterystyczne

Meble do łazienki na wymiar wyróżniają się podwyższoną jakością i odpornością na czynniki zewnętrzne jak woda, wilgoć, wysoka temperatura. Dobrze wykonane szafki łazienkowe przetrwają w niezmiennej formie przez lata. 

Zalety szafek na zamówienie do łazienki

Co ważne produkty przygotowywane na wymiar możemy dopasować do potrzeb i oczekiwań klienta, zarówno w kwestii wymiarów, jak i wyposażenia. Klienci mogą wybrać zarówno styl mebli, rodzaj materiałów wykorzystanych do zrobienia frontów, ich kolor jak również sposób wykończenia (połysk, mat). Możemy też zastosowań w nich różne mechanizmy i typy wyposażenia, by jak najwygodniej z nich korzystać. 

Skończyło się miejsce w łazienkowych szafkach?

Zadzwoń, doradzimy!

Jakie zastosowanie mają meble do łazienki na wymiar?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble do łazienki na wymiar przeznaczone są przede wszystkim do tego pomieszczenia. Możemy jednak wykorzystać je również w innego typu wnętrzach, np. jako meble do przedpokoju – ekspert z hejmeble.pl

Opinie o szafkach do łazienki na zamówienie

Staramy się, by nasze meble łazienkowe na wymiar były możliwie trwałe i solidne. Muszą być odporne na warunki panujące w pomieszczeniu, czyli zwiększoną wilgotność i zmienną temperaturę. O tym, że udaje nam się przygotować wysokiej jakości szafki do łazienki na zamówienie, świadczą pozytywne opinie klientów.

Cennik mebli na wymiar łazienkowych w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem mebli na wymiar w Warszawie. Ceny szafek łazienkowych na zamówienie zależą od kilku czynników, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania szczegółowej wyceny.

Rodzaje szafek łazienkowych na wymiar

Nasza firma chętnie wykona szafki łazienkowe na wymiar w komplecie, pojedyncze, w dowolnej konfiguracji oraz odmianie. Oto najważniejsze rodzaje mebli do łazienki:

Szafka pod umywalkę łazienkowa

W większości polskich domów znajdziemy szafki z umywalką, głównie ze względu na chęć wykorzystania przestrzeni oraz ukrycia rur odpływowych. W naszej ofercie przygotowujemy zarówno szafki pod umywalkę nablatową, szafki z umywalką, jak i szafki pod umywalkę z blatem itd.

Szafka łazienkowa stojąca

Chętnie wybieranym rodzajem mebla do łazienki jest stojąca szafka łazienkowa na zamówienie. Najczęściej stawiamy ją w okolicach umywalki. Możemy w niej zainstalować same półki lub też wykorzystać wysuwane koszyki czy systemy cargo. Szafki łazienkowe stojące z szufladami są nie tylko funkcjonalne, ale również łatwo je utrzymać w czystości.

Szafka do łazienki wisząca

Wiszące szafki łazienkowe na wymiar to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń, w których chcemy maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Tego typu meble łazienkowe możemy dowolnie konfigurować zarówno jeśli chodzi o wyposażenie, jak i ich wygląd zewnętrzny.

Słupek łazienkowy

Słupki łazienkowe na zamówienie to wąskie, wysokie szafki do łazienki. Sprawdzą się w każdej wielkości pomieszczeniu.

Szafka łazienkowa z lustrem

Szafka do łazienki z lustrem na wymiar jest rodzajem wiszącego mebla z zamontowanym na frontach zwierciadłem. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie pozwalające na oszczędzenie przestrzeni i dodatkowe optyczne powiększanie łazienki.

Szafka na pralkę

Coraz częściej decydujemy się na wykonanie zabudowy pralki na wymiar. Nasza firma chętnie wykona szafkę na pralkę na zamówienie, dopasowując ją do posiadanego sprzętu i wyposażenia łazienki.

Projekt mebli i szafek do łazienki na zamówienie z Warszawy

Meble i szafki łazienkowe możemy wykonać zarówno na podstawie projektu powierzonego nam przez klienta (własnego lub od architekta), jak również możemy sami przygotować wizualizację.

Transport mebli łazienkowych na zamówienie w Warszawie

Po wykonaniu szafek łazienkowych na wymiar przewozimy je i montujemy u klienta. Transport naszych mebli do łazienki odbywa się na terenie Warszawy i okolic, m.in. na terenie dzielnic Ursus, Mokotów, Targówek, Wawer, Bemowo oraz miast Piaseczno, Proszków czy Grodzisk Mazowiecki.

Szukasz trwałych i praktycznych mebli łazienkowych na wymiar?

Skontaktuj się z nami!