Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne angielskie na wymiar Warszawa

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości meble na zamówienie do kuchni. Wykonujemy je z różnych materiałów, w czterech podstawowych stylach. Proponujemy kuchnie na wymiar drewniane, klasyczne, angielskie i nowoczesne. Dzięki tej różnorodności każdy znajdzie meble idealne do swojego wnętrza.

Co to są meble do kuchni na wymiar angielskie i czym się wyróżniają?

Meble kuchenne na wymiar w stylu angielskim wyróżnia dekoracyjność. Fronty szafek są wyjątkowo bogate, jeśli chodzi o dostępne kształty, formy, zdobienia. Kuchnia angielska jest bardzo wytworna, elegancka, ale równocześnie powinna być funkcjonalna. Jeśli do kuchni angielskiej dodamy nowoczesne wyposażenie, uzyskamy ponadczasowy styl, który nigdy nam się nie znudzi.

Meble kuchenne na zamówienie angielskie najczęściej wykonywane są z drewna lub płyt meblowych. Dostępne są angielskie kuchnie z blatem na wymiar, meble kuchenne z frontami drewnianymi, meble do kuchni na wymiar lakierowane, laminowane, drewniane, fornirowane oraz akrylowe.

Kuchnie angielskie na zamówienie – zalety

Angielskie meble kuchenne na wymiar posiadają wiele zalet. Przede wszystkim jest to styl dość uniwersalny oraz ponadczasowy. Nasi klienci chętnie je wybierają, ponieważ wyglądają elegancko i dobrze komponują się z większością wnętrz. Wykonywane przez nas szafki kuchenne w stylu angielskim są solidne i trwałe. Dbamy również o to, by były funkcjonalne i dopasowane do potrzeb klientów.

Meble kuchenne na zamówienie angielskie możemy idealnie dobrać do wymiarów naszego wnętrza i tego, jak będziemy je użytkować. Niewątpliwie największą przewagą nad gotowymi szafkami jest możliwość konfigurowania ich wyposażenia.

Brakło Ci miejsca w szafkach kuchennych?

Zadzwoń, doradzimy!

Meble kuchenne na zamówienie angielskie – zastosowanie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Choć głównym przeznaczeniem szafek w stylu angielskim jest kuchnia, możemy po nie sięgnąć również w formie mebli do jadalni, przedpokoju, salonu, pokoju młodzieżowego. Jeśli jednak planujemy zakup mebli na wymiar w stylu angielskim do kuchni, możemy różnie je rozmieścić. Najczęściej wybieranymi są układami kuchni na wymiar, są te z wyspą, jedno- i dwurzędowe. Można również odpowiednio do pomieszczenia dobrać kształt kuchni na zamówienie. Do dyspozycji są szafki ułożone w literę L, G i U – ekspert z hejmeble.pl

Projekt mebli kuchennych angielskich na wymiar w Warszawie

Szafki kuchenne na wymiar w Warszawie wykonujemy na podstawie projektu przygotowanego przez klienta czy architekta wnętrz. W naszej ofercie znajduje się jednak usługa wykonania projektu i wizualizacji. Proces pracy nad meblami rozpoczynamy od wykonania pomiarów oraz zebrania dokładnych informacji od klienta na temat jego oczekiwań i potrzeb.

Transport mebli kuchennych angielskich na zamówienie w Warszawie

Po wykonaniu mebli angielskich do kuchni na wymiar w Warszawie dostarczamy je i montujemy u klienta. Dzięki temu na miejscu możemy dokonać jeszcze drobnych korekt. Montowane przez nas kuchnie angielskie są bezpieczne i gotowe do użytkowania przez klienta.

Opinie o meblach kuchennych angielskich na zamówienie

Zapraszamy również do przeczytania opinii naszych klientów. Zależy nam na szczerych opiniach o naszych meblach kuchennych w stylu angielskim, dlatego po realizacji prosimy o wyrażenie swojego zdania na naszej stronie.

Meble angielskie do kuchni na wymiar w Warszawie – cennik

Mimo podania przykładowego cennika mebli do kuchni angielskich na zamówienie w Warszawie, ostateczną cenę klienci poznają po wykonaniu przez nas wyceny. Zależy ona bowiem od kilku czynników. Wśród nich znajdziemy materiał, z jakiego je wykonamy, wielkość i ilość szafek, zamontowane wyposażenie czy obecność (lub jej brak) oświetlenia. 

Szukasz angielskich mebli do kuchni dopasowanych do wnętrza i funkcjonalnych?

Skontaktuj się z nami!