Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne klasyczne na wymiar Warszawa

Dla tych z Państwa, którzy kochają klasykę i ponadczasowe rozwiązania, projektujemy i wykonujemy meble kuchenne klasyczne na wymiar. Kuchnie klasyczne i te drewniane doskonale komponują się z tradycyjnymi wnętrzami. To kwintesencja stylu i przywiązania do detali. Jeżeli preferują Państwo kuchnie klasyczne na wymiar, zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie, solidność oraz trwałość. 

Czym charakteryzują się meble do kuchni na wymiar klasyczne?

Kuchenne meble na zamówienie w stylu klasycznym wyróżniają się eleganckimi frontami, lekkimi rzeźbieniami i uniwersalnymi kolorami. Często mają ozdobne uchwyty, elementy żłobione lub rzeźbione. Jednoznacznie kojarzą się z kuchniami naszych babć. Najczęściej do tego stylu sięga się po meble kuchenne z frontami drewnianymi. Można je jednak dostać również w wersji mebli do kuchni na wymiar lakierowanych, laminowanych, fornirowanych lub foliowanych. Zdecydowanie najrzadziej występują klasyczne kuchnie na zamówienie akrylowe.

Jakie są zalety kuchni klasycznych na zamówienie?

Meble kuchenne na wymiar w stylu tradycyjnym posiadają wiele zalet. Przede wszystkim nigdy nie wychodzą z mody i podobają się większości z nas. Są więc uniwersalnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli planujemy za jakiś czas sprzedać czy wynająć mieszkanie. Kuchnie klasyczne na zamówienie to gwarancja wysokiej jakości i starannego wykonania. Nie można również zapominać o najważniejszej kwestii – takie szafki kuchenne na wymiar są idealnie dopasowywane do wielkości naszego wnętrza, a ich wyposażenie jest dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Kuchnie tradycyjne na zamówienie są więc doskonałym rozwiązaniem do małych czy nietypowej wielkości, kształtu pomieszczeń. Możemy sami zaprojektować szafki na wymiar tak, jak tego potrzebujemy. Nie ma możliwości kupić tak wygodnych i funkcjonalnych mebli do kuchni wśród gotowych rozwiązań, jak będą te przygotowane na zamówienie.

Nie masz gdzie przechowywać rzeczy w tradycyjnie urządzonej kuchni?

Zadzwoń, doradzimy!

Meble kuchenne tradycyjne na wymiar – zastosowanie

Klasyczne kuchnie na wymiar możemy dostosować do preferowanego przez nas układu pomieszczenia. Rozkład mebli do kuchni na zamówienie najczęściej wybierany to ten z wyspą. Innymi rozwiązaniami są jednak również szafki jedno- lub dwurzędowe. Jeśli zaś mowa o kształcie kuchni na wymiar, to najpopularniejsze są w literę L, U lub G.

Projekt mebli kuchennych tradycyjnych na zamówienie w Warszawie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Decydując się na zakup tradycyjnych mebli kuchennych na wymiar w Warszawie, możemy w zamówić również ich projekt. Nasza firma chętnie wykona wizualizację przyszłej kuchni oraz pomoże w dobraniu optymalnych rozwiązań, jeśli chodzi o zastosowane mechanizmy. Po wykonaniu pomiaru u klienta przystępujemy do omówienia wymagań. Następnie przygotowujemy i realizujemy zatwierdzone plany. Drugim rozwiązaniem jest przygotowanie przez nas mebli do tradycyjnej kuchni na zamówienie według projektu kogoś innego, np. architekta wnętrz – ekspert z hejmeble.pl

Transport kuchni tradycyjnych na wymiar w Warszawie

Po wykonaniu mebli zajmujemy się również ich transportem do klienta (lub wskazanego miejsca) oraz ich montażem. Dzięki temu na miejscu możemy dokonać jeszcze drobnych korekt, gdyby była taka konieczność. Dopasowujemy również zamówione meble kuchenne klasyczne do ścian i przygotowujemy do bezpiecznego użytkowania.

Opinie o kuchennych meblach tradycyjnych na zamówienie

Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami o meblach do kuchni klasycznych na wymiar. Po zakończeniu współpracy zachęcamy również do wyrażenia swojego zdania. Pozytywne opinie napędzają nas do dalszej pracy. Chętnie przyjmujemy również sugestie na temat możliwych usprawnień.

Meble tradycyjne do kuchni na zamówienie w Warszawie – cennik

Ceny mebli kuchennych na zamówienie w Warszawie zależą od wielu czynników. Najważniejszymi zmiennymi wpływającymi na ostateczny koszt są:

  • rodzaj użytych materiałów,
  • wielkość kuchni i ilość potrzebnych szafek kuchennych,
  • zastosowane mechanizmy i wyposażenie mebli,
  • rodzaj i wielkość wybranego blatu do kuchni.

Szukasz klasycznych mebli kuchennych dopasowanych do wnętrza?

Skontaktuj się z nami!