Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Typy mebli na wymiar Warszawa

Meble na zamówienie to kategoria, która obejmuje szereg różnego rodzaju szafek i zabudów na wymiar. Wykonujemy wiele typów mebli na wymiar w Warszawie, według potrzeb klienta. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów oraz ich funkcjonalność. Meble na wymiar wykonujemy w różnych stylach, z wielu materiałów i z różnie zagospodarowanymi wnętrzami. Kompleksowo pracujemy meble domowe na zamówienie od wykonania pomiarów u klienta, przez przygotowanie projektu i wizualizacji, przez wykonanie aż po dostawę i montaż u klienta.

Szafy na wymiar Warszawa

Najczęściej kupowanymi meblami na wymiar są szafy. W naszej ofercie znaleźć można szafy na wymiar do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, przedpokoju czy jadalni. Bogactwo dostępnych materiałów i rozwiązań sprawia, że szafy na zamówienie da się bez trudu dopasować do każdego wnętrza, stylu i sposobu użytkowania. Niewątpliwą zaletą szaf na wymiar jest dowolność w ich konfigurowaniu. Z tego powodu mają dużą przewagę nad gotowymi meblami. Nasza firma wykonuje szafy na wymiar wolnostojące, wnękowe, narożne, do zabudowy, z drzwiami rozsuwanymi, uchylnymi czy całkiem otwarte garderoby na zamówienie.

Szafki na wymiar Warszawa

Kolejną kategorią mebli na wymiar są szafki na zamówienie. Podobnie jak szafy, występują w różnych kombinacjach. Możemy dopasować je do kolorystyki i stylu pomieszczenia, jego wymiarów, jak również dobrać wnętrze do zastosowania szafki. Wykonujemy szafki na wymiar kuchenne, łazienkowe, na poddaszu, do korytarza, salonu, sypialni, garderoby, pokoju młodzieżowego czy biura. Jednym z częściej wybieranych mebli na wymiar są szafki na buty na zamówienie. Szafki na wymiar wykonujemy w Warszawie i okolicach.

Meblościanki na wymiar Warszawa

Niegdyś popularne, dziś wracają do łask. Meblościanki na zamówienie są sposobem na zagospodarowanie miejsca w salonie. Możemy wykonać je zarówno w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym czy angielskim. Chętnie przygotujemy meblościanki na wymiar dopasowane do potrzeb naszych klientów, wielkości przechowywanych w nich przedmiotach czy też sposobów użytkowania mebla. Nowoczesne meblościanki na zamówienie idealnie wpasują się w obecne wnętrza. Mogą być w wykończeniu matowym lub na wysoki połysk. Zastosowanie meblościanek jest dość szerokie, ponieważ sprawdzą się zarówno w pokojach dziennych, salonach połączonych z kuchniami i jadalniami, pokojach dzieci, jak i korytarzach.

Brakuje Ci pojemnych i funkcjonalnych mebli?

Zadzwoń, zaradzimy temu!

Komody na wymiar

Komody to bardzo praktyczny rodzaj mebla na zamówienie. Dzięki pojemnym szufladom i półkom stanowi doskonałe wzmocnienie szaf w kwestii przechowywania. Nasza firma wykonuje komody na wymiar, które sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i salonie czy pracowni. Ten rodzaj szafki spodoba się wszystkim, którzy cenią porządek i łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Oczywiście dopasujemy wygląd komody na zamówienie do pozostałych mebli w pomieszczeniu oraz wyposażymy je zgodnie z potrzebami klienta.

Regały na zamówienie

Wiele osób ceni sobie możliwości, jakie w przechowywaniu dają regały. Są to otwarte meble, w których można umieszczać przedmioty bezpośrednio lub z wykorzystaniem różnego rodzaju pudełek. Regały na zamówienie pozwalają nie tylko na dopasowanie wymiarów całościowych do naszych potrzeb, ale również na skonfigurowanie ich wnętrza. Możemy ustalić, ile rzędów półek chcemy mieć oraz w jaki sposób je podzielimy. Nie ma przeszkód, by modyfikować wielkości komór i w ramach jednego regału wykorzystać półki różnej wielkości.

Półki na wymiar 

Choć wybór gotowych półek na rynku jest duży, w naszej ofercie znajduje się również ten rodzaj mebli na wymiar. Półki na zamówienie możemy dostosować do pozostałych szafek w naszych wnętrzach. Chętnie do ich produkcji wykorzystujemy również nowoczesne rozwiązania, które zwiększają ich funkcjonalność. Sięgnięcie po takie rozwiązanie pozwoli nam również maksymalnie dobrze rozplanować dostępną przestrzeń.

Krzesła na wymiar

Wygodne i eleganckie krzesła są podstawą funkcjonalnej kuchni czy jadalni. Jaka jest przewaga krzeseł na zamówienie nad gotowymi? Przede wszystkim możemy dopasować je stylem do stołu czy mebli w pokoju. Istnieje również możliwość wprowadzenia zmian w standardowych wymiar lub zaprojektować krzesła nietuzinkowe.

Biblioteczki na zamówienie

Biblioteczki to meble przystosowane do przechowywania książek i pamiątek czy bibelotów. Zazwyczaj posiadają przeszklenia, które pozwalają zobaczyć, co kryją poszczególne półki. Biblioteczki na wymiar to mebel obowiązkowy w domu każdego mola książkowego. Wykonany na zamówienie regał na książki pozwoli na dostosowanie poszczególnych jego wymiarów do wielkości przechowywanych przedmiotów oraz całego wnętrza.

Biurka na wymiar

Dostępne na rynku biurka zazwyczaj są do siebie dość podobne. Jeśli zależy nam na większej ilości półek czy szuflad przy biurku, powinniśmy zdecydować się na wykonanie go na zamówienie. Biurko na wymiar będzie funkcjonalne, dopasowane do klienta i pokoju, w którym stanie. Dla naszych klientów chętnie przygotujemy projekt i wizualizację biurka na zamówienie zarówno do domu, jak i firmy.

Łóżka na zamówienie

Dobrze dobrane łóżko jest podstawą efektywnego wypoczynku. W wielu wnętrzach, szczególnie małych czy wąskich sypialniach nie mieszczą się klasyczne meble, warto sięgnąć wtedy po łóżka na wymiar. Możemy dowolnie modyfikować ich wymiary, skracać, wydłużać, zwężać czy poszerzać. Zaletą zamówienia łóżka na zamówienie jest również możliwość wykonania dowolnego zagłówka.

Stoły na wymiar

Jadalnia czy salon nie mogą funkcjonować bez dobrze dobranego stołu. Dlatego polecamy skorzystać z naszej pomocy i zamówić stół na wymiar. Możemy dopasować go do wielkości pokoju, uwzględniając ilość osób, jaka ma z niego korzystać. Chętnie wykonamy stoły składane na wymiar, które początkowo są bardzo kompaktowe, a rozkładają się do całkiem dużego.

Witryny i gabloty na wymiar

W klasycznych wnętrzach możemy sięgnąć po witryny i gabloty na wymiar, które nie tylko stanowią element dekoracyjny, ale również są miejscem do eksponowania ważnych dla nas przedmiotów. Wszystkie przygotowywane przez nas meble na zamówienie wykonujemy z wybranych przez klienta materiałów według naszego lub powierzonego projektu. Dysponujemy bogatym wyborem szklanych elementów, dzięki czemu witryny czy gabloty na zamówienie będą eleganckie i trwałe.

Ławy i stoliki kawowe na zamówienie

Oprócz dużych stołów chętnie przygotowujemy również ławy oraz stoliki kawowe na zamówienie. Możemy zaprojektować meble klasyczne lub też nowoczesne. Dopasujemy ławy i stoliki do stylu tradycyjnego, industrialnego czy prowansalskiego. Chętnie wzbogacimy stoliki kawowe o dodatkowe półki czy też ukryte schowki na drobiazgi.

Toaletki i konsole na zamówienie

Każda kobieta marzy, by znaleźć miejsce na elegancką toaletkę. Przydaje się ona nie tylko do wykonywania makijażu, ale również codziennych pielęgnacyjnych zabiegów. Toaletka na wymiar czy konsola na zamówienie jest meblem nie tylko dekoracyjnym, ale również zagospodarującym przestrzeń. Możemy przygotować w niej miejsce na przechowywanie kosmetyków, biżuterii czy cennych drobiazgów.

Kontenerki na wymiar

Kontenerek na wymiar, czyli mała szafka z szufladami na kółkach to bardzo praktyczny mebel. Jest mobilny, możemy więc dowolnie zmieniać jego położenie. To dodatkowa powierzchnia do przechowywania np. dokumentów czy materiałów do naszego hobby. W pokoju dziecięcym kontenerek na zamówienie spełni rolę szafki na ubranka.

Lady recepcyjne na zamówienie

W swojej ofercie nasza firma ma również meble biurowe na zamówienie, w tym lady recepcyjne na wymiar. Przygotowujemy je po dokładnym wymierzeniu miejsca, w którym miałaby stanąć i zebraniu wywiadu, czego klient oczekuje po gotowym produkcie. Lady recepcyjne na zamówienie w Warszawie i okolicach możemy wzbogacić o ukryte półki, schowki itd.

Lady barowe na wymiar

Kolejnym rodzajem lad, które wykonujemy, są te stosowane w barach. Wymagają one zastosowania wielu praktycznych rozwiązań, by wygodnie się przy nich pracowało. Lady barowe na zamówienie muszą być solidne, eleganckie i funkcjonalne. Dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni z produktów, które u nas kupują. O tym, że się to udaje świadczą pozytywne opinie.

Potrzebujesz mebli na zamówienie w Warszawie?

Mamy je, sprawdź!