Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Cennik mebli na wymiar w Warszawie

Nie da się podać jednego, stałego cennika mebli na zamówienie w Warszawie. Wpływ na ostateczną cenę produkowanych przez nas szaf na wymiar czy mebli kuchennych na zamówienie zależy bowiem od wielu czynników. Oto kilka z nich:

Ilość i wielkość mebli na wymiar – najważniejsze kryterium wpływające na cenę mebli na wymiar

Najważniejszym kryterium decydującym o tym, ile będą nas kosztować meble na zamówienie w Warszawie jest ich ilość, wielkość, rodzaj. Ważne jest to, czy zamówienie będzie standardowe, czy potrzebujemy nietypowych rozmiarów i rozwiązań.

Korpusy szafek na wymiar

Zazwyczaj do wykonania korpusów szafek na zamówienie używa się laminowanych płyt w standardowej grubości. Dostępne są jednak inne rozwiązania, płyty cieńsze lub grubsze czy użycie innych materiałów. Oczywiście są to aspekty, które mają wpływ na ostateczną cenę mebli do kuchni, salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju, łazienki czy pokoju dziecięcego i młodzieżowego.

Fronty mebli na zamówienie

Kwestia rodzaju frontów meblowych jest najbardziej widoczna w meblach kuchennych na wymiar. Do dyspozycji mamy:

  • meble kuchenne z blatem na wymiar,
  • meble do kuchni lakierowane na zamówienie, 
  • meble kuchenne laminowane na wymiar,
  • meble do kuchni na wymiar fornirowane, foliowane czy akrylowe.

Każdy z tych materiałów cechuje się innymi właściwościami, ale również cenami.

Rodzaj blatu kuchennego na wymiar a koszt mebli na wymiar

Będąc w temacie szafek kuchennych na zamówienie, nie możemy pominąć ważnego czynnika wpływającego na ich ostateczną cenę, a mianowicie kosztu blatu. Decydując się na szlachetne materiały, jak drewno, musimy liczyć się z wyższą ceną, ale również lepszą trwałością. Tańszymi rozwiązaniami są kuchnie z blatami laminowanymi z płyt meblowych.

Ile kosztuje wyposażenie szafek i garderób?

Na cenę szaf na wymiar i garderób na zamówienie ma wpływ również ich wnętrze, czyli wyposażenie. Standardowe jak półki i drążki nie spowoduje jej wzrostu, ale jeśli będziemy chcieli zamontować w nich koszyki, cargo, gabloty na biżuterię, specjalne wieszaki na spodnie czy apaszki, cena na pewno wzrośnie.

Uchwyty w meblach na wymiar

Większość uchwytów do mebli na wymiar nie jest droga. Gdybyśmy jednak zapragnęli bardziej szlachetnych gałek, np. pozłacanych, drewnianych etc. koszt zamówionych mebli wzrośnie.

Cennik oświetlenia w meblach na wymiar

Bardzo często klienci kupując meble, dobierają w zestawie oświetlenie do mebli, zarówno kuchennych, jak i półek na wymiar, witryn i gablot czy toaletek. Cena takiego oświetlenia wpłynie na koszt całego zlecenia.

Inne czynniki wpływające na cenę mebli na wymiar

Czynników, które wpłyną na ostateczną cenę mebli na wymiar, może być jeszcze więcej. Zazwyczaj jest to czas realizacji (np. czy jest standardowy czy przyspieszony), dodatkowe gadżety, elementy wyposażenia i udogodnienia (np. wysuwane gniazdka). Dziś dostępnych jest wiele rozwiązań, np. cichy domyk, podnośniki, które w zależności od producenta czy rodzaju mogą mieć bardzo zróżnicowane ceny.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę.

UsługaCena
Lorem Ipsum5 zł
Lorem Ipsum5 zł
Lorem Ipsum5 zł
Lorem Ipsum5 zł