Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne na wymiar z drewna Warszawa

Drewno jest wyjątkowym materiałem, chętnie wykorzystywanym przez branżę meblarską. Przede wszystkim kuchenne meble drewniane na wymiar są trwałe, ponadczasowe i bardzo eleganckie.

Co charakteryzuje meble kuchenne drewniane na zamówienie?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Kuchnie z drewna na zamówienie wyróżniają się na tle innych, przede wszystkim ze względu na wysoką trwałość, jakość i odporność na trudne warunki panujące w tym pomieszczeniu. Tego typu szafki kuchenne na zamówienie doskonale wpasowują się w trend kuchni klasycznych. Obok mebli kuchennych na wymiar nowoczesnych i angielskich są najchętniej wybieranymi przez klientów. Meble kuchenne z blatem drewnianym na wymiar wyglądają elegancko, a cenione są za najwyższą z możliwych jakość. Meble drewniane są z reguły droższe niż meble kuchenne na wymiar lakierowane, laminowane, fornirowane czy foliowane, ale są warte tej inwestycji. W przeciwieństwie do gładkich kuchni na zamówienie akrylowych, meble drewniane do kuchni posiadają widoczne słoje i charakterystyczną strukturę. Przez wielu jest ona ceniona i chętnie uwypuklana – ekspert z hejmeble.pl

Cierpisz na brak miejsca w kuchni?

Mamy na to rozwiązanie, zadzwoń!

Jakie są najważniejsze zalety drewnianych kuchni na wymiar?

Meble drewniane kuchenne na wymiar posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są one bardzo trwałe i odporne na wysoką temperaturę czy wilgotność powietrza. Kuchnie na wymiar z drewna są cenione również za możliwość ich wręcz idealnego dopasowania do każdego, nawet małego i niewymiarowego pomieszczenia. Jako firma produkująca szafy i szafki na zamówienie staramy się zawsze jak najlepiej dobrać stosowane mechanizmy i funkcjonalności do potrzeb klienta. Zaletami drewnianych kuchni na zamówienie są również mnogość dostępnych rozwiązań, możliwość łączenia stylów, maksymalnego wykorzystania i zagospodarowania przestrzeni. Takimi zabudowami na wymiar możemy dowolnie manewrować, dobierać do swoich potrzeb ich szerokości, wysokości czy zawartość (półki, szuflady, wysuwane platformy). 

Meble drewniane do kuchni na wymiar – zastosowanie

Zastosowanie kuchni drewnianych na zamówienie jest ograniczone do jednego pomieszczenia. Możemy jednak dowolnie konfigurować układ kuchni na wymiar. Do wyboru mamy meble ustawione jednorzędowo, dwurzędowo czy meble z wyspą. Jeśli zaś chodzi o kuchnie o kształcie L / U/ G na wymiar to są one praktycznie tak samo chętnie wybierane, w zależności od układu pomieszczenia.

Projektowanie mebli kuchennych drewniane na wymiar w Warszawie

Jako firma projektujemy i produkujemy drewniane kuchenne meble na zamówienie w Warszawie i okolicach. Działamy również na podstawie projektów i wizualizacji przygotowanych przez kogoś innego, np. architekta wnętrz. Zawsze wykonujemy pomiary w domu klienta, a następnie na tej podstawie przygotowujemy schemat ułożenia szafek. Po zatwierdzeniu z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły produkujemy kuchnie drewniane na wymiar w Warszawie.

Meble kuchenne na zamówienie z drewna w Warszawie – transport i montaż

Przygotowane przez nas meble dostarczamy do klienta samodzielnie. Zajmujemy się również ich montażem na miejscu. Dzięki temu mamy kontrolę nad każdym etapem wytwarzania kuchni z drewna, co daje nam duże możliwości kontrolowania jakości.

Opinie klientów o meblach kuchennych z drewna na wymiar

Dbając o pozytywne opinie o meblach kuchennych z drewna na wymiar w Warszawie, przykładamy dużą wagę do staranności produkcji i wysokiej jakości materiałów, które stosujemy. W razie wątpliwości warto zapoznać się z działem pytań, w którym znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące kwestie.

Kuchnie z drewna na zamówienie w Warszawie – cennik

Ceny kuchni z drewna na wymiar w Warszawie zależą od kilku czynników, m.in. wielkości i ilości szafek, ich wyposażenia, zastosowanych materiałów, zamontowanego wyposażenia etc.

    Szukasz eleganckich i trwałych drewnianych mebli na wymiar do kuchni?

    Skontaktuj się z nami!