Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Projekt i wizualizacja mebli na wymiar Warszawa

Po wykonaniu starannych pomiarów u klienta, zebraniu jego oczekiwań i potrzeb, możemy przystąpić do wykonania projektu i/lub wizualizacji mebli na wymiar. Jest to etap niezbędny do rozpoczęcia przez nas prac nad szafami na zamówienie czy nietypowymi zabudowami. Przygotowanie projektu i wizualizacji mebli na zamówienie pozwala na możliwie najlepsze zweryfikowanie czy nasze plany na zabudowę są zgodne z wizją klienta. Jest to również idealny moment do naniesienia wszelkich korekt i ostatnich poprawek.

Projekty mebli na zamówienie w Warszawie

W naszej ofercie znaleźć można projekty wielu rodzajów mebli na wymiar. Chętnie zaprojektujemy meble na zamówienie do kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki, jadalni czy pokoju dziecięcego.

Projektujemy i wykonujemy wszystkie najpopularniejsze typy mebli, np:

  • szafy na wymiar,
  • meble kuchenne na zamówienie,
  • meble i szafki łazienkowe,
  • garderoby na wymiar,
  • zabudowy na zamówienie i inne.

Zajmujemy się również wykonywaniem projektów mebli biurowych na zamówienie.

Wizualizacje mebli na wymiar Warszawa

Chętnie wykonujemy również komputerowe wizualizacje mebli na zamówienie w Warszawie. Metoda ta pozwala nam na zobaczenie, jak nasz projekt będzie wyglądał w trójwymiarze. Wizualizacje pomagają w wyobrażeniu sobie, w jaki sposób rozmieszczone będą poszczególne segmenty oraz ile miejsca zajmą w naszym pomieszczeniu.

Cennik projektów i wizualizacji mebli na wymiar z Warszawy

Nie mamy z góry określonego cennika projektów i wizualizacji mebli na zamówienie, ponieważ ostateczna cena uzależniona jest od kilku czynników. Dlatego, podobnie jak w przypadku innych naszych usług, wszystkie pracy wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy więc do kontaktu z nami, byśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania oraz przygotowali wycenę projektu i wizualizację mebli na zamówienie.