Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Żoliborz

Mieszkańcom warszawskiego Żoliborza chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę mebli na zamówienie. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość materiałów i solidność wykonania. 

Meble kuchenne na wymiar Żoliborz

W ofercie posiadamy nowoczesne meble kuchenne na wymiar, meble kuchenne tradycyjne na zamówienie, drewniane kuchnie na wymiar czy kuchnie angielskie na zamówienie. W zależności od preferencji klienta i stylu wnętrza przygotowujemy:

  • meble kuchenne z blatem na wymiar,
  • kuchnie z frontami drewnianymi,
  • meble kuchenne na zamówienie laminowane, lakierowane, fornirowane, foliowane
  • meble do kuchni akrylowe na zamówienie.

Każdy z rodzajów materiałów może występować w dowolnym rozkładzie mebli w kuchni na wymiar. Projektujemy i produkujemy kuchnie w literę L / U/ G na wymiar. Istnieje również możliwość zamówienie pojedynczych szafek kuchennych na wymiar.

Szafki łazienkowe na wymiar na Żoliborzu

Szafki do łazienki na zamówienie to godne uwagi rozwiązanie, ze względu na trudniejsze warunki panujące w tym pomieszczeniu. Zarówno szafki pod umywalkę, meble do zabudowy pralki jak i wolnostojące słupki powinny być wykonane ze wzmacnianych materiałów. 

Garderoby na wymiar Warszawa Żoliborz

Garderoby na zamówienie możemy dowolnie konfigurować i ich wnętrze dopasować do potrzeb klientów, przechowywanych przedmiotów czy wielkości pomieszczenia.

 

Zabrakło Ci miejsca do przechowywania ubrań?

Mamy na to radę! Zadzwoń

Zabudowy na wymiar Warszawa Żoliborz

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Do wszystkich nietypowych wnętrz polecamy zabudowy na wymiar w postaci zabudowy wnękowej na zamówienie, mebli pod skosy na wymiar czy zabudowy schodów na wymiar. Warto sięgnąć po nietypowe zabudowy na wymiar do kuchni, salonu, przedpokoju. Mogą to być zabudowy spiżarni na zamówienie, grzejników czy suszarek – ekspert z hejmeble.pl

Szafy na wymiar na Żoliborzu

Jednym z najchętniej wybieranych produktów na wymiar są szafy. W swojej ofercie mamy wiele różnorodnych opcji szaf na zamówienie na Żoliborzu. Mogą być z lustrami, przesuwnymi czy uchylnymi drzwiami, narożne, wnękowe lub wolnostojące. Ich uzupełnieniem są mniejsze szafki na wymiar i szafki na buty na zamówienie. Co ciekawe, do łask wracają meblościanki na wymiar.

Meble na wymiar dla firm z Żoliborza

Biurowe meble na wymiar z Żoliborza to rozwiązania dedykowane firmom. Możemy przygotować idealnie dopasowane:

  • meble sklepowe na zamówienie,
  • szafki do aptek na wymiar,
  • meble do szkół, instytucji, urzędów,
  • meble restauracyjne na wymiar,
  • do gabinetów medycznych i kosmetycznych,
  • meble hotelowe na wymiar.

Inne rodzaje mebli na wymiar

W swojej ofercie mamy również lady barowe i recepcyjne na wymiar, kontenerki na wymiar, toaletki na zamówienie, stoły i stoliki na wymiar, a także różnego typu komody, regały, półki, krzesła czy biblioteczki na wymiar.

Żoliborz – kilka słów dzielnicy

Żoliborz to popularna dzielnica Warszawy zlokalizowana w jej lewobrzeżnej części. Jej powierzchnia jest najmniejsza z dzielnic stolicy. Jest to jedna z bardziej zielonych lokalizacji. Na jej terenie znajdziemy wiele zabytków, pomników, zabytkowych kościołów. Żoliborz jest chętnie wybieraną dzielnicą przez Warszawiaków.

Zamów meble na wymiar na Żoliborzu

Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą mebli na zamówienie oraz do kontaktu z nami. Warto obejrzeć nasze realizacje i zapoznać się opiniami klientów. Działamy na terenie warszawskiego Żoliborza, ale również Targówka, Białołęki, Woli, Bielanach, Mokotowa oraz rejonów podmiejskich jak Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki i Pruszków.

Nasza usługa obejmuje zarówno pobieranie wymiarów u klienta, wykonanie projektu, zrealizowanie go oraz dowiezienie i montaż. 

Szukasz praktycznych i ponadczasowych mebli na wymiar w Żoliborzu?

Wykonamy je dla Ciebie!