Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Wola

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu mebli na zamówienie. Wykonujemy zarówno klasyczne szafy i szafki na wymiar, jak i różnego typu nietypowe zabudowy na zamówienie. Ściśle współpracujemy z klientem, by stworzyć dla niego idealny i funkcjonalny mebel.

Meble kuchenne na wymiar Wola

Jedną z najważniejszych kategorii naszych produktów są meble kuchenne na zamówienie. Są to zarówno szafki okapowe, stojące, wiszące, jak i kompletne kuchnie z blatem na wymiar. Produkujemy meble kuchenne na zamówienie tradycyjne, nowoczesne, drewniane oraz angielskie. Klienci mają do wyboru:

 • meble kuchenne z frontami drewnianymi, 
 • meble do kuchni lakierowane na wymiar, 
 • meble do kuchni na zamówienie laminowane, 
 • kuchnie na wymiar fornirowane, foliowane lub akrylowe.

Oprócz tego do wyboru są różne układy mebli kuchennych na wymiar. Jesteśmy w stanie przygotować kuchnie w literę L / U/ G na zamówienie.

Twoja garderoba nie spełnia swojej roli?

Mamy na to radę! Zadzwoń.

Meble do łazienki na zamówienie w warszawskiej Woli

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasi klienci chętnie zamawiają meble do łazienki na wymiar. Oferujemy trwałe, odporne na wodę i wilgoć szafki wolnostojące, pod umywalkę, czy idealnie dopasowane zabudowy pralki na zamówienie – ekspert z hejmeble.pl

Garderoby na wymiar z Woli

Godne uwagi są nasze garderoby na zamówienie w warszawskiej Woli. Są to garderoby wnękowe, wolnostojące z dowolnym wyposażeniem. Dbamy o to, by projekt naszych mebli na wymiar był dostosowany do tego, w jaki sposób klient użytkuje szafy i co chce w nich przechowywać.

Zabudowy na zamówienie w Warszawie Woli

Do wszelkich nietypowych miejsc i pomieszczeń również jesteśmy w stanie przygotować odpowiednie zabudowy na zamówienie. Naszą specjalnością się funkcjonalne zabudowy skosów pod wymiar, zabudowy wnękowe na zamówienie. Wykonujemy również nietypowe zabudowy na wymiar, zabudowy pod schodami, spiżarni, kaloryferów i inne. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi realizacjami.

Szafy na wymiar Wola

Zabudowane, wolnostojące, uchylne, przesuwne czy narożne szafy na zamówienie na Woli wykonujemy, dopasowując je do potrzeb klientów. Taki mebel ma być przede wszystkim praktyczny i wygodny dla użytkownika. Oprócz dużych szaf produkujemy również szafki na buty na wymiar, słupki meblowe na zamówienie czy znów popularne meblościanki na wymiar.

Meble do biura na zamówienie na Woli

Wśród mebli biurowych na zamówienie na Woli, które produkujemy, znajdziemy: meble na wymiar do szkół, aptek, urzędów, instytucji, hoteli, meble do gabinetów lekarskich na wymiar czy regały sklepowe na zamówienie.

Inne rodzaje mebli na zamówienie

Nasza oferta mebli na wymiar na warszawskiej Woli jest bardzo szeroka. Możemy wykonać:

 • komody, regały na wymiar,
 • półki i biblioteczki,
 • łóżka na zamówienie,
 • ławy i stoliki kawowe na wymiar,
 • biurka, stoły,
 • toaletki na zamówienie,
 • witryny i gabloty na wymiar,
 • lady recepcyjne na wymiar.

Produkujemy meble na zamówienie do salonu, sypialni, łazienki, kuchni, jadalni, przedpokoju etc.

Warszawska Wola – informacje o dzielnicy

Warszawska Wola to dzielnica położona w lewobrzeżnej części miasta. Graniczy z Bemowem, Żoliborzem, Ochotą, Włochami i Śródmieściem. Dzisiejsza Wola to wieś powstała w XIV wieku. Dzielnica jest chętnie wykorzystywana przez filmowców, pojawiła się np. w “Pokoleniu” Wajdy.

Zamów meble na wymiar z Woli

Obszar naszego działania obejmuje przede wszystkim całą Warszawę, w tym dzielnice takie jak: Targówek, Bielany, Praga Północ-Południe, Żoliborz, Mokotów, Białołęka, Ursynów, Wawer czy Ursus. Szafki i zabudowy dowozimy również poza granice Warszawy, m.in. do Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna i Pruszkowa.

Warto zapoznać się z pozytywnymi opiniami naszych klientów oraz FAQ, w którym odnaleźć można odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nasza firma posiada duże doświadczenie w produkcji idealnie dopasowanych mebli na zamówienie. Cennik zabudowy na wymiar będzie się różnił w zależności od rodzaju i wielkości szafek, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny.

Szukasz funkcjonalnych mebli na zamówienie z Woli?

Zadzwoń i zamów wycenę!