Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Ursynów

Zajmujemy się produkcja mebli na zamówienie na Ursynowie i okolicach. Stawiamy na bogaty wybór, różne materiały, atrakcyjne ceny szafek na zamówienie i wysoką jakość.

Meble do kuchni na wymiar z Ursynowa

Kuchenne meble na wymiar na Ursynowie, które przygotowujemy, dostępne są w wielu stylach (np. meble kuchenne tradycyjne na wymiar, meble kuchenne drewniane na zamówienie, kuchnie angielskie na wymiar czy kuchnie na wymiar nowoczesne). Oprócz tego klient może wybrać układ i kształt mebli kuchennych na zamówienie. Różne mogą być również fronty i blaty. Niezależnie od tego kuchnie z blatem na zamówienie, meble kuchenne z frontami drewnianymi, meble do kuchni na zamówienie lakierowane, laminowane, akrylowe, fornirowane, foliowane są najwyższej jakości.

Meble do łazienki na zamówienie w warszawskim Ursynowie

Wyjątkową trwałość i odporność na wodę i wilgoć muszą posiadać meble łazienkowe na wymiar. Oferujemy je w różnych kombinacjach, zestawach i jako samodzielne szafki (np. pod umywalkę, stojący słupek). Przygotowujemy również zabudowy pralek i suszarek na wymiar.

Garderoby na wymiar Ursynów

W ramach wykonywania garderób na wymiar na Ursynowie możemy przygotować je w wersji otwartej, zabudowanej czy wolnostojącej. Staramy się, by były jak najbardziej funkcjonalne.

Twoja szafa nie spełnia swojej roli?

Mamy na to radę! Zadzwoń.

Zabudowy na zamówienie na Ursynowie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Wszędzie tam, gdzie nie pasują klasyczne szafy, polecamy zabudowy na zamówienie. Przykładem mogą być zabudowa wnęki szafy, meble pod skosy na wymiar, zabudowa schodów na wymiar czy nietypowe zabudowy na zamówienie. Wykonujemy również niestandardowe zabudowy kaloryferów i spiżarni – ekspert z hejmeble.pl

Szafy na wymiar z Ursynowa

Klienci chętnie kupują nasze szafy na zamówienie na Ursynowie. Do wyboru są wersje z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi, narożne, do wnęk czy wolnostojące. Możemy również przygotować szafki na buty na wymiar, meblościanki na zamówienie czy dowolnego przeznaczenia szafki pod wymiar.

Meble biurowe na zamówienie Ursynów

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy ofertę mebli do biura na wymiar. Można u nas zamówić m.in.:

  • meble sklepowe na zamówienie,
  • meble do aptek na wymiar,
  • meble na zamówienie do szkół, urzędów, instytucji, restauracji, klubów i barów,
  • meble na wymiar do gabinetów lekarskich oraz hoteli i pensjonatów.

Pozostałe rodzaje mebli na wymiar

Oferujemy również inne typy mebli na zamówienie. Przykładem mogą być komody na wymiar, biblioteczki, łóżka, krzesła, stołu, stoliki, regały, biurka, witryny czy lady recepcyjne na wymiar.

Ursynów – kilka słów o dzielnicy

Warszawska dzielnica położona po lewej stronie Wisły. Ursynów graniczy m.in. z Wilanowem, Mokotowem, Włochami, Piasecznem. Istnieje prawdopodobnie od XI wieku. Na jej terenie znajduje się rezerwat przyrody z najstarszym dębem w województwie.

Zamów meble na wymiar z warszawskiego Ursynowa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli na zamówienie na Ursynowie, opiniami klientów i kontaktu z nami. Pracujemy kompleksowo, sami dokonujemy pomiarów u klienta, projektujemy i wykonujemy meble. A następnie dowozimy i montujemy.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, np. Białołęce, Mokotowie, Targówku, Woli, Wawrze, Żoliborzu i Ursusie.

Szukasz praktycznych mebli na wymiar z Ursynowa?

Zadzwoń i zamów wycenę!