Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Praga Północ-Południe

Wykonujemy meble na zamówienie w Pradze Północ-Południe. Staramy się, by przygotowywane zabudowy na wymiar były jak najtrwalsze i najbardziej dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Twoje meble łazienkowe już nie spełniają swojej roli?

Mamy na to radę! Zadzwoń

Meble do kuchni na wymiar Praga Północ-Południe

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Kuchnie na wymiar mogą występować w wielu konfiguracjach. Popularne są kuchnie klasyczne na wymiar, kuchnie na zamówienie nowoczesne, a także angielskie i drewniane. Dzięki możliwości indywidualnej konfiguracji, zarówno w kontekście układu, kształtu kuchni na zamówienie, jak i rodzaju frontów czy wyposażenia, meble do kuchni na wymiar są najlepszym rozwiązaniem. Możemy wybierać z:

 • mebli kuchennych z blatem na wymiar,
 • kuchni z frontami drewnianymi,
 • mebli kuchennych lakierowanych, laminowanych, fornirowanych i foliowanych,
 • oraz mebli do kuchni na wymiar akrylowych – ekspert z hejmeble.pl

Meble do łazienki na wymiar na Pradze Północ i Południe

Łazienkowe meble na wymiar na Pradze Północ i Południe oferujemy w różnych zestawieniach i rodzajach. Można u nas zamówić szafki podumywalkowe na wymiar, pojedyncze słupki na zamówienie, ale również zabudowę pralki czy suszarki. Dbamy o  dobre materiały i odpowiednie ich przygotowanie, by szafki były odporne na wodę i wilgoć.

Garderoby na zamówienie z Pragi Północ i Południe

Osobom, które posiadają dużo ubrań i butów polecamy garderoby na wymiar. Ta kategoria produktów dotyczy zarówno zabudowy wnękowej, jak i wolnostojącej. Garderoby na zamówienie mogą być dostosowane do skosów, być otwarte lub bardziej przypominać szafy.

Zabudowy na wymiar Praga Północ-Południe

W naszej ofercie znaleźć można również rozwiązania niestandardowe, jak chociażby nietypowe zabudowy na wymiar. Chętnie projektujemy zabudowy wnęk, skosów i poddaszy, szafki pod schodami na wymiar, zabudowy grzejnika czy spiżarni. 

Szafy na wymiar w Pradze Północ i Południe

Szczególnie popularną kategorią produktów są szafy na zamówienie w Pradze Północ-Południe. Oferujemy:

 • szafy wnękowe na wymiar,
 • narożne, przesuwne, wolnostojące, uchylne,
 • szafki na zamówienie do przedpokoju, salonu, sypialni,
 • słupki meblowe na wymiar,
 • szafki na buty z siedziskiem (lub bez) na wymiar,
 • meblościanki na zamówienie.

Meble biurowe na zamówienie z Pragi Północ i Południe

Poza szafkami do domów i mieszkań zajmujemy się również produkowaniem mebli biurowych na wymiar w Pradze Północ i Południe. Są to przede wszystkim meble sklepowe na wymiar, meble urzędowe na zamówienie, meble gastronomiczne, meble do gabinetów lekarskich na wymiar czy hotelowe na zamówienie,

Pozostałe rodzaje mebli na wymiar

Nasza oferta mebli na zamówienie w Warszawie Pradze obejmuje również  inne rodzaje szafek. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać prawie wszystkie rodzaje zabudów, m.in.

 • lady barowe na wymiar,
 • kontenerki na zamówienie,
 • toaletki i konsole,
 • witryny, komody, krzesła czy biurka,
 • łóżka na wymiar i inne.

Praga Północ i Praga Południe – kilka słów o dzielnicy

Praga to dzielnica Warszawy, która istnieje od XVI wieku (wcześniej jako wieś). Wielokrotnie była niszczona i odbudowywana przez mieszkańców. Dzięki bogatej historii zachowała wyróżniające się zwyczaje, ubiór i folklor.

Zamów meble na wymiar z Pragi Północ-Południe

Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z opiniami klientów o naszych produktach. W dziale z pytaniami można znaleźć odpowiedzi na najważniejsze kwestie dotyczące pomiarów u klienta, wizualizacji, a także dostawy i montażu. Cennik mebli na wymiar uzależniony jest od ich rodzaju, wielkości i zastosowanych materiałów, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny.

Obszar naszej działalności to warszawskie dzielnice m.in.: Targówek, Białołęka, Żoliborz, Mokotów, Wola, Bielany czy Ursus. Nasze meble na wymiar można zamówić również do Piaseczna, Pruszkowa czy Grodziska Mazowieckiego.

Potrzebujesz mebli na wymiar w Pradze Północ-Południe?

Zadzwoń i zamów wycenę!