Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Bielany

Nasza oferta mebli na wymiar w Bielanach obejmuje szereg różnego rodzaju szafek na zamówienie, nietypowych zabudów na wymiar oraz bardziej klasycznych szaf. Podczas ich projektowania współpracujemy z klientami tak, by przygotować meble, jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb.

Meble kuchenne na wymiar Warszawa Bielany

W kategorii mebli kuchennych na zamówienie w warszawskich Bielanach oferujemy cztery najważniejsze style: kuchnie na wymiar angielskie, drewniane, nowoczesne i tradycyjne. Do dyspozycji klientów oddajemy bogaty wybór materiałów i wzorów szafek, w tym:

  • kuchnie z blatem na wymiar,
  • meble kuchenne z frontami drewnianymi,
  • meble do kuchni lakierowane na wymiar,
  • meble kuchenne laminowane na zamówienie,
  • meble do kuchni na zamówienie fornirowane, foliowane i akrylowe.

Kuchnie możemy wykonać w dowolnym kształcie i układzie mebli na wymiar. Oferujemy również pojedyncze, wolnostojące i zabudowane szafki kuchenne na zamówienie.

Szafki łazienkowe na wymiar w Bielanach

Szafki do łazienki na zamówienie to najbardziej wymagająca kategoria produktów, ze względu na trudne warunki panujące w tym pomieszczeniu. Wykonujemy trwałe i odporne na wilgoć szafki pod umywalkę, pojedyncze słupki czy też dopasowane zabudowy pralki na wymiar.

Cierpisz na brak miejsca w szafkach łazienkowych?

Mamy na to radę! Zadzwoń

Garderoby na zamówienie Bielany

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Każde produkowane przez nas meble dowozimy i montujemy u klienta. Garderoby na zamówienie w Bielanach to chętnie wybierany typ mebla na wymiar do salonu, sypialni, ale również pokoju dziecięcego. Wykonując garderoby na wymiar, kładziemy nacisk na ich funkcjonalność. Proponujemy klientom praktyczne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i możliwości – ekspert z hejmeble.pl

Zabudowy na wymiar z Bielan

Nasza oferta obfituje w różnego rodzaje zabudowy na wymiar. Polecamy je szczególnie do nietypowych wnętrz czy zastosowań. Nasi klienci chętnie wybierają zabudowy wnękowe na wymiar, meble pod skosy na wymiar czy szafki pod schody na zamówienie. Wykonujemy również zabudowy niestandardowe pod suszarki, zabudowy spiżarni na wymiar czy grzejników.

Szafy na zamówienie Warszawa Bielany

Szafy robione na wymiar w warszawskich Bielanach to przede wszystkim szafy narożne, wolnostojące, wnękowe, przesuwne oraz uchylne. Oprócz nich oferujemy również meblościanki na zamówienie, słupki meblowe na wymiar oraz szafy na buty na wymiar.

Meble firmowe na wymiar warszawskich Bielan

Obszerną kategorią produktów, skierowaną do przedsiębiorców są meble firmowe na wymiar w Bielanach. Obejmuje ona: meble gabinetowe na wymiar, meble do sklepu na zamówienie, meble do aptek i szkół, meble restauracyjne na wymiar, do kawiarni czy klubu, meble do gabinetów lekarskich na zamówienie oraz meble hotelowe na wymiar.

Inne rodzaje mebli na zamówienie

Oprócz już wymienionych, w naszej ofercie znaleźć można inne rodzaje mebli na wymiar w Bielanach. Są to np. lady barowe na wymiar, kontenerki na zamówienie, ławy i stoliki kawowe na wymiar, krzesła, biurka, stoły, łóżka na zamówienie czy też komody, regały i biblioteczki na wymiar.

Bielany – kilka informacji o dzielnicy

Bielany to lewobrzeżna dzielnica Warszawy, która nazwę zaczerpnęła od krakowskich Bielan i zakonu Kamedułów. Jej historia sięga XVII wieku. Dziś to popularna dzielnica zwłaszcza wśród studentów, ponieważ są tu zlokalizowane warszawskie uczelnie.

Zamów meble na wymiar do warszawskich Bielan

Jeśli poszukujesz mebli na wymiar w Bielanach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy m.in. w Białołęce, Targówku, Mokotowie, Żoliborzu, Woli, Wawrze, Ursusie i Ursynowie. Nasze meble na wymiar można zamówić również do Piaseczna, Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego.

Realizujemy powierzone projekty lub przygotowujemy je sami, zgodnie z ustaleniami z klientem. Oprócz wizualizacji, pomiarów u klienta, po zrealizowaniu zamówienia dowozimy meble i montujemy.

 

Szukasz ładnych i funkcjonalnych mebli na wymiar w Bielanach?

Zaprojektujemy i wykonamy je dla Ciebie – Zadzwoń!