Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego typu zabudów na wymiar, w tym również zabudów wnęk dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wszystkie meble wykonywane są z najwyższą starannością oraz dokładnością. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz pełną satysfakcję i zadowolenie klienta. 

Jakie rodzaje zabudów wnęk na wymiar wykonujemy? 

Zabudowę dostosowujemy do szerokości wnęki oraz sposobu urządzenia przestrzeni, którą planujemy przeznaczyć pod zabudowę. Wykonujemy meblościanki, łóżka, szafy wnękowe, a także zabudowy pod skosem. Pozwalają one efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń w domu czy mieszkaniu. 

Poniżej przedstawiamy propozycje, które możemy wykonać w ramach zabudowy wnękowej:

 • biurka (w tym biurka narożne);
 • regały;
 • komody;
 • zabudowy meblowe;
 • szafki pod telewizor;
 • szafy;
 • szafki na buty;
 • meblościanki;
 • biblioteczki;
 • łóżka;
 • toaletki;
 • kontenerki;
 • rady recepcyjne;
 • lady biurowe;
 • inne nietypowe zabudowy na wymiar.

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie wnęki?

Szafa wnękowa na wymiar pozwoli Ci wygospodarować dodatkowe miejsce

Zalety zabudowy wnękowej na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zabudowy wnękowe na wymiar można idealnie dopasować do konkretnego wnętrza. Łączą one funkcjonalność, estetykę oraz komfort użytkowania w jednym. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom każdy nasz klient ma szansę stworzyć wnętrze, o jakim marzył. Najlepszym sposobem na optymalne wykorzystanie wnęki jest zakup mebli na wymiar, które pozwolą stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania, a jednocześnie podniosą walory estetyczne pomieszczenia – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl

Do jakich pomieszczeń wykonujemy zabudowy wnęk na wymiar?

Wykonujemy zabudowy wnęk na wymiar zarówno do mieszkań i domów, jak i obiektów handlowych i usługowych, taki jak apteki, biura, punkty usługowe, sklepy, szkoły, restauracje, gabinety medyczne, hotele itp. Tego typu meble sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ze względu na niewielki metraż lub niestandardowe rozmiary trudno jest znaleźć sklepowe odpowiedniki.

Szafy wnękowe na wymiar i inne zabudowy – projekt i wizualizacja 

Wykonujemy projekty i wizualizacje dla klientów, które poprzedzone są szczegółowymi pomiarami. Na podstawie stworzonego projektu oraz indywidualnych sugestii wykonamy szafę idealnie pasującą pod zabudowę wnęki. Istnieje również możliwość realizacji gotowych projektów.

Transport oraz montaż zabudowy wnękowej we Wrocławiu

Nie muszą się Państwo martwić o to, kto dostarczy i zamontuje zamówione u nas meble! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wszystkie meble dostarczamy i montujemy u klienta. Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie. Działamy na terenie Wrocławia (województwo dolnośląskie). 

Zabudowa wnęki na wymiar – opinie

Ogromne doświadczenie w usługach stolarskich, które zdobyliśmy przez wiele lat pracy, sprawia, że nasze usługi są chętnie wybierane przez klientów z Wrocławia. Tworząc meble, działamy zgodnie z aktualnymi trendami. Inwestujemy w nowoczesne maszyny, nowe technologie oraz rozwój pracowników, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Zabudowy wnękowe na wymiar we Wrocławiu – cena 

Wymiar oraz rodzaj zabudowy ma wpływ na ostateczną cenę. Nie da się wycenić metra szafy wnękowej, ponieważ cena zależy od rodzaju zastosowanych w niej rozwiązań. Dlatego w celu indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy Państwa potrzeby, oczekiwania i preferencje i na tej podstawie będziemy w stanie podać orientacyjny koszt wykonania zabudowy wnękowej.  

Chcesz wygospodarować więcej miejsca na przechowywanie w swoim domu?

Skontaktuj się z nami