Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zabudowa skosów i poddasza na wymiar

Skosy są nieodłącznym elementem większości mieszkań na poddaszu. Ich zagospodarowanie bywa niestety trudne. Gotowe meble dostępne w sklepach często w żaden sposób nie pasują wymiarem – albo są za wysokie, albo za szerokie. W aranżacji poddasza ze skosami najlepszym rozwiązaniem będą meble na wymiar. Niezależnie, czy chodzi o meble kuchenne na wymiar, szafy na wymiar czy meble łazienkowe, mamy doświadczenie w realizowaniu tego typu zleceń, więc bez obaw mogą nam Państwo powierzyć urządzenie swojego poddasza.

Jakie meble pod skosy na wymiar wykonujemy? 

Wykonujemy funkcjonalne i praktyczne meble na poddasze ze skosami na wymiar, takie jak szafy na wymiar do zabudowy pod skosem, garderoby, meblościanki, szafki i słupki na wymiar, komody, regały, półki, biblioteczki, biurka, łóżka, witryny, gabloty, toaletki, konsole, kontenerki, rady recepcyjne i barowe dla firm i wiele innych. Inspiracje pozyskujemy z doświadczenia poprzedzonego wieloletnią praktyką w branży stolarskiej. 

Szafy na poddaszu ze skosami na wymiar

Największą popularnością wśród zabudów na wymiar poddasza cieszą się szafy. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa szafę na wymiar z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi, łamanymi lub otwieranymi. 

Szukasz pomysłu na zaadaptowanie funkcjonalnego poddasza?

Skontaktuj się z nami

Zabudowa skosów na wymiar – zalety i funkcjonalności takiego rozwiązania 

Zabudowa skosów na wymiar to sposób na to, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń poddasza ze skosami, które – jak wiadomo – są przestrzeniami bardzo wymagającymi. Każde, nawet to z pozoru najmniej funkcjonalne pomieszczenie, posiada w sobie nieograniczony potencjał. Zabudowy na wymiar to sposób, aby wydobyć z niego estetykę połączoną z praktycznością. Uzyskujemy wtedy nie tylko miejsce do przechowywania, ale również ciekawy wizualnie element wnętrza. Wykorzystując systemy drzwi przesuwnych, możemy zagospodarować niewygodne wnęki, trudno dostępne zakamarki, miejsca pod schodami – słowem niemal każdy wolny centymetr pomieszczenia. 

Typy pomieszczeń, w jakich sprawdzą się meble na poddasze ze skosami na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zabudowy na wymiar pod skosy to rozwiązanie, które możemy zastosować zarówno w salonie, sypialni, przedpokoju, jadalni, łazience, jak i pokoju dziecka czy pokoju młodzieżowym – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl 

Zabudowa skosów poddasza na wymiar – projekt i wizualizacja 

Aranżacja poddasza ze skosami to nie lada wyzwanie, ponieważ wnętrza ze skosami uważa się za trudniejsze w umeblowaniu. Na życzenie Klientów wykonujemy projekty oraz wizualizacje mebli pod skosy na wymiar. Na przykładzie takiej wizualizacji widać dokładnie, jak zmienia się charakter wnętrza w zależności od wyposażenia i ustawienia mebli. 

Dostawa oraz montaż szafy na poddaszu ze skosami na wymiar na terenie Wrocławia

Projektujemy, wykonujemy, dostarczamy i montujemy szafy na poddaszu ze skosami na wymiar w miejscu wskazanym przez klienta w obrębie Wrocławia. 

Zabudowy skosów na wymiar – opinie

Jesteśmy wrocławską firmą stolarską z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy zgrany zespół pracowników, a wysoka jakość naszych produktów sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. Największym uznaniem jest fakt, że jesteśmy polecani przez klientów. 

Cennik mebli pod skosy na wymiar we Wrocławiu 

W przypadku wyceny mebli pod skosy zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Dokładną wycenę jesteśmy w stanie przygotować tylko po poznaniu wszelkich szczegółów zamówienia.

Nie wiesz, jak funkcjonalnie zagospodarować poddasze ze skosami?

Zadzwoń do nas, a stworzymy dla Ciebie zabudowę skosów pod wymiar