Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zabudowa wnęki pod schodami na wymiar

Często zastanawiamy się, jak możemy zagospodarować przestrzeń pod schodami. Jest to miejsce, które można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z pomysłów na aranżację wnęki pod schodami jest umieszczenie tam szafki na buty lub schowka na rzadko używane przedmioty.

Jak wykorzystać wnękę pod schodami?

Jednym z najpopularniejszych sposobów na zagospodarowanie przestrzeni pod schodami jest schowek. Takie rozwiązanie stworzy nam dodatkowe miejsce do przechowywania, które – jak wiadomo – w każdym domu jest na wagę złota. Innym, równie ciekawym rozwiązaniem na zabudowę wnęki, jest stworzenie szafki pod schodami na wymiar, która może posłużyć np. do przechowywania obuwia. Bardzo ciekawym pomysłem jest również zastosowanie w takiej wnęce szuflad, w których możemy schować ubrania czy inne przedmioty codziennego użytku. Szafki pod schodami na wymiar mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce, dlatego z łatwością można je dopasować do kolorystyki i stylu mebli. 

Typy mebli, które wykonujemy w ramach zagospodarowania wnęki pod schodami 

  • szafki pod schodami;
  • szafki na buty pod schodami;
  • regały z książkami pod schodami;
  • biurka pod schodami;
  • komody pod schodami;
  • meblościanki pod schodami;
  • minisypialnia pod schodami;
  • inne wedle potrzeb i preferencji klientów.  

Posiadasz w domu schody z niewykorzystaną przestrzenią pod nimi?

Zabudowa schodów na wymiar to idealne rozwiązanie dla Ciebie

Zabudowa schodów na wymiar – zalety takiego rozwiązania 

Zabudowa schodów na wymiar pozwala na wygospodarowanie dodatkowego miejsca do przechowywania ubrań, kosmetyków czy artykułów gospodarstwa domowego. Przestrzeń pod schodami można zaaranżować praktycznie w każdy sposób, a to dzięki możliwościom, jakie w tym zakresie dają meble na wymiar. Decydując się na wykonanie szafki pod schodami na wymiar, można stworzyć oryginalne aranżacje. Wstawienie pod schody gotowej szafki nie pozwoli na pełne wykorzystanie przestrzeni. Z kolei szafa pod zabudowę daje możliwość dostosowania jej do potrzeb wnętrza i preferencji domowników. 

Zabudowa pod schodami na wymiar – projekt i wizualizacja

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Dokładamy wszelkich starań, aby zabudowy wnęki pod schodami spełniały oczekiwania naszych klientów. W tym celu chętnie wykonujemy projekty oraz wizualizacje, dzięki którym możliwa jest weryfikacja wstępnych założeń w zakresie wyglądu mebli i zastosowanych rozwiązań. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmowymi – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl

Dostawa oraz montaż szafki pod schodami na wymiar we Wrocławiu

Dostarczamy oraz montujemy meble w miejscu wskazanym przez klienta na terenie Wrocławia. Dostosowujemy do Klienta datę dostawy i czas trwania prac montażowych.

Zabudowa schodów na wymiar – opinie

Zależy nam na tym, aby realizować wszystkie zlecenia, nawet te najbardziej wymagające. Wszystkie zlecenia wykonujemy na najwyższym poziomie, uwzględniając oczekiwania klienta. Oferujemy dobre gatunkowo materiały wykończeniowe, które odznaczają się doskonałymi parametrami użytkowymi. Nasza firma zbiera wiele pozytywnych opinii.

Zabudowa pod schodami na wymiar we Wrocławiu – cena

W celu wyceny prosimy o kontakt. Ceny podawane są indywidualnie, co wiąże się z dopasowaniem produktu do potrzeb i możliwości klienta.

Garderoba, schowek, a może miejsce do pracy?

Miejsce pod schodami warto dobrze zagospodarować, a my Ci w tym pomożemy