Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

W naszej ofercie znajdą Państwo meble sklepowe na zamówienie, które maksymalnie dopasowujemy do potrzeb klienta oraz rodzaju działalności, jaką prowadzi. Zanim przystąpimy do projektowania konkretnego zestawu mebli sklepowych, dokładnie zapoznajemy się z jego potrzebami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealnie spełniające jego oczekiwania.

Rodzaje mebli sklepowych na wymiar, które wykonujemy 

Oferujemy rozwiązania, które pozwolą na aranżację sklepu w sposób funkcjonalny i estetyczny. Marketingowcy od lat udowadniają, jak elementy aranżacji sklepu wpływają na decyzje zakupowe klienta. Meble sklepowe na zamówienie dadzą możliwość zagospodarowania przestrzeni i wykorzystania każdego metra, co jest szczególne ważne przy mniejszych sklepach. Atrakcyjne umiejscowienie towaru oraz estetyka, to gwarancja zadowolenia klienta.  

Wykonujemy meble sklepowe w różnych kształtach i o różnym przeznaczeniu, takie jak:

  • lady sklepowe;
  • regały sklepowe;
  • wieszaki i stojaki sklepowe;
  • gabloty sklepowe;
  • systemy konfekcyjne;
  • gondole z półkami do regulacji.

Zwiększ prestiż swojego sklepu

Postaw na funkcjonalne lady i regały sklepowe na wymiar

Lady sklepowe na wymiar

Lady sklepowe to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia wielu sklepów. To właśnie na ladzie będą mogli Państwo postawić kasę fiskalną lub zapakować towar. Bardzo często lada sklepowa służy również do eksponowania towaru. W tym przypadku szczególnie polecamy lady sklepowe oszklone wykonane ze szkła hartowanego, odpornego na stłuczenie. 

Regały sklepowe na wymiar 

Regały sklepowe mogą być wykonane z różnych materiałów, najczęściej są nimi: drewno lub metal. Ważne jest, aby ich wygląd korespondował z pozostałymi elementami wyposażenia sklepu. Najbardziej funkcjonalne będą regały stalowe z możliwością regulacji półek. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dostosowywać wysokość oraz głębokość półek w zależności od indywidualnych potrzeb. 

Meble sklepowe na zamówienie – dlaczego warto?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Oferujemy wysokiej jakości meble sklepowe na zamówienie, wykonane z wytrzymałych i solidnych materiałów. Klienci sami mogą zadecydować o głębokości, wysokości oraz długości, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru takich mebli, które sprostają jego oczekiwaniom. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób elastyczny. Realizujemy zamówienia w każdych ilościach, również na pojedyncze sztuki – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl

Meble do sklepu na zamówienie – przeznaczenie

Meble sklepowe, które wykonujemy na indywidualne zamówienie, znajdą zastosowanie w różnego typu obiektach handlowych. Meble sklepowe idealnie sprawdzą się w sklepach spożywczych, cukierniach, piekarniach, warzywniakach, sklepach alkoholowych, drogeriach, sklepach jubilerskich, sklepach mięsnych, księgarniach, butikach, cukierniach, kawiarniach, sklepach rybnych, stacjach benzynowych, kioskach, sklepach obuwniczych, sklepach z zabawkami itd. Oferta sklepów, dla których możemy wykonać meble sklepowe, jest bardzo szeroka.

Meble do sklepu na wymiar – projekt i wizualizacja 

Przed realizacją każdego zlecenia wykonujemy projekt z uwzględnieniem pomiarów pomieszczenia oraz wytycznych klienta. Realizujemy gotowe projekty otrzymane od klienta, jak również wykonujemy projekty od zera. 

Lady i regały sklepowe na wymiar – dostawa oraz montaż we Wrocławiu

Decydując się na usługi naszej firmy, nie muszą się Państwo martwić o to, jak dowiozą meble do siedziby firmy. Nie tylko dostarczymy meble sklepowe we wskazane miejsce odpowiednio przystosowanymi do tego samochodami, ale również je zamontujemy. Swoje usługi świadczymy na terenie Wrocławia.  

Meble do sklepu na wymiar – opinie

Nasze produkty cieszą się dobrą opinią zarówno wśród właścicieli dużych sieci handlowych, jak i mniejszych sklepików. Każdy zgłaszający się do nas klient może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.

Meble sklepowe na wymiar we Wrocławiu – cena

Ceny ustalane są indywidualnie w trakcie pomiaru z uwzględnieniem rodzaju użytych materiałów oraz stopnia skomplikowania prac. 

Jakie jeszcze inne meble do firm wykonujemy, oprócz mebli sklepowych na wymiar?

Przyjmujemy również zamówienia na meble biurowe, meble do aptek, szkół, urzędów, restauracji, gabinetów medycznych, hoteli i pensjonatów. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. 

Chcesz się przekonać, jak wspaniale może wyglądać Twój sklep?

Meble sklepowe na wymiar to rozwiązanie dla Ciebie