Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne laminowane na wymiar

Meble kuchenne laminowane cieszą się niesłabnącą popularnością od kilku lat ze względu na atrakcyjną cenę w porównaniu do innych rodzajów frontów, takich jak chociażby fronty lakierowane czy akrylowe. Nie tylko są tańsze, ale przy odpowiedniej pielęgnacji mogą posłużyć nawet przez dłuższy czas. Szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że możemy zrealizować w zasadzie każdy projekt kuchni z frontami laminowanymi. 

Co to są fronty laminowane?

Meble kuchenne laminowane na wymiar wykonywane są najczęściej z płyty wiórowej lub ze sprasowanego papieru scalonego z płytą MDF. Taka powierzchnia pokrywana jest laminatem, który jest gładki i posiada jednolitą fakturę. Front zabezpieczony jest na krawędziach obrzeżem laminowanym, PCV lub profilami aluminiowymi. Zabezpieczenie to ma na celu chronić płytę przed wilgocią i wysoką temperaturą, które mogłyby spowodować jej zniszczenie. Laminowanie jest najtańszym sposobem na wykończenie mebli kuchennych. Fronty laminowane mogą przypominać do złudzenia inne materiały wykończeniowe, takie jak drewno naturalne, kamień czy fornir.

Jeżeli chcesz, by w Twojej kuchni zagościły fronty kuchenne laminowane,

skontaktuj się z nami

Zalety mebli kuchenny laminowanych na wymiar 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Bez wątpienia największą zaletą mebli kuchennych laminowanych na wymiar jest ich przystępna cena. Użytkownicy cenią je jednak również za szereg innych zalet. Są one odporne na czynniki zewnętrze, takie jak para wodna, wilgoć, zmienne temperatury czy częste czyszczenie. Ponadto ważne jest również to, że laminat nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Kolejnym atutem takich mebli jest również ich dostępność w wielu wzorach i kolorach – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl 

Typy pomieszczeń, w których sprawdzą się fronty z płyty laminowanej

Biorąc pod uwagę mnogość rozwiązań, fronty z płyty laminowanej sprawdzą się zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Niezwykle popularnym rozwiązaniem bywa również wykorzystanie płyty laminowanej do blatu kuchennego. 

Meble do kuchni na wymiar laminowane – projekt i wizualizacja

Wykonujemy projekty oraz wizualizację mebli do kuchni na wymiar laminowanych w oparciu o wcześniejsze wytyczne klienta. Istnieje możliwość zamówienia projektu od zera lub przekazanie gotowego do realizacji.

Transport oraz montaż mebli kuchennych laminowanych na zamówienie we Wrocławiu 

Decydując się na usługi naszej firmy, klienci nie muszą martwić się o dowóz oraz montaż mebli. Dowozimy oraz montujemy meble kuchenne w miejscu wskazanym przez klienta w obrębie Wrocławia. 

Meble kuchenne laminowane na wymiar – opinie

Użytkownicy frontów laminowanych cenią je głównie za atrakcyjną cenę w porównaniu do innych rozwiązań, jakimi np. są fronty drewniane, ale również za ich trwałość. 

Meble kuchenne laminowane na zamówienie we Wrocławiu – cena 

Laminowane fronty kuchenne dostępne są w różnych wariantach cenowych. Ceny ustalane są indywidualnie z Klientem po dokładnych wymiarach.

Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę kuchni laminowanej,

prześlij nam swój projekt