Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne na wymiar fornirowane

Meble kuchenne na wymiar fornirowane to doskonała alternatywa dla frontów drewnianych. Meble z forniru są trwałe i eleganckie, jak również prezentują się bardziej efektownie niż fronty laminowane. 

Co to są fronty fornirowane? 

Fronty fornirowane powstają poprzez nałożenie na powierzchnię frontu cienkiej warstwy skrawanego drewna. Przewyższają one trwałością inne rodzaje frontów. Poprzez odpowiedni proces skrawania fronty fornirowane odznaczają się atrakcyjnym usłojeniem.

Meble kuchenne na wymiar fornirowane

Szybki czas realizacji

Typy mebli kuchennych na wymiar fornirowanych

Meble fornirowane mogą być wykonane z różnych gatunków drewna, zarówno rodzimego, jak i egzotycznego. Najpopularniejsze odmiany to: orzechowy fornir, fornir mahoniowy czy merbau. Od fornirów naturalnych odporniejsze na uszkodzenia są forniry modyfikowane, które dodatkowo utrwala się preparatami chemicznymi. 

Zalety frontów fornirowanych

Największa zaletą frontów fornirowanych jest różnorodność wzorów, której nie spotkamy w ofercie frontów drewnianych. Na pewno cechą, która podnosi atrakcyjność kuchni z forniru, jest fakt, iż fornir to materiał całkowicie naturalny. Fronty fornirowane są odporne na wysoką temperaturę, zwłaszcza podczas gotowania. Kolejną niezaprzeczalną zaletą mebli fornirowanych jest ich oryginalność i unikatowość – uzyskujemy produkt, którego nikt inny nie ma. Wybierając meble kuchenne fornirowane na wymiar, możemy zaaranżować dowolną przestrzeń, nawet jeżeli poszukujemy mebli w niestandardowych wymiarach. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy jako firma stolarska, oferujemy produkt doskonałej jakości o wysokich walorach estetycznych.

W jakich typach pomieszczeń sprawdzą się meble kuchenne na zamówienie fornirowane? 

Meble kuchenne fornirowane to doskonałe rozwiązanie do kuchni w różnych aranżacjach – zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych. Można je dopasować do każdego kształtu i układu. Fronty fornirowane prezentują się również świetnie w salonach, przedpokojach czy łazienkach. Najczęściej z forniru wykonywane są drzwiczki do różnych typów mebli. Bardzo często fornir jest wyborem na drzwi szafy lub garderoby.

Meble do kuchni na wymiar fornirowane – projekt i wizualizacja

Wykonujemy projekty kuchni na wymiar od postaw. Przeprowadzamy dokładne pomiary w domu u klienta lub w siedzibie firmy, doradzamy, z którego rozwiązania najlepiej skorzystać i przedstawiamy gotowe wizualizacje 3D stworzone z uwzględnieniem potrzeb i możliwości Klienta.

Dostawa i montaż mebli do kuchni na zamówienie fornirowanych na terenie Wrocławia

Oferujemy dostawę oraz montaż mebli fornirowanych w miejscu wskazanym przez klienta na terenie całego Wrocławia. Dostawa oraz montaż jest w cenie usługi.

Opinie o frontach kuchennych fornirowanych

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble kuchenne fornirowane stają się coraz popularniejszą alternatywą dla frontów drewnianych. Są chętnie wybierane przez klientów ze względu na wysokie walory estetyczne oraz ponadprzeciętną trwałość – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl 

Ile kosztują fronty fornirowane do mebli kuchennych we Wrocławiu?

Meble kuchenne na wymiar są idealnym rozwiązaniem dla osób, którzy posiadają nietypowe wymiary pomieszczenia i pozwala dopasować kuchnię do swoich potrzeb. Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie.

Marzą Ci się meble kuchenne z forniru?

Skontaktuj się z nami