Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne na wymiar foliowane

Podczas wyboru mebli kuchennych, należy bliżej przyjrzeć się rodzajom materiałów, z jakich mogą być one wykonane. Decyzja o tym, jakie fronty szafek się wybierze, jest istotna, bo to od nich zależy ogólny wygląd i charakter pomieszczenia. Jednym z rozwiązań, które Państwu proponujemy, są meble do kuchni na wymiar foliowane. 

Co to są fronty foliowane? 

Podstawowym surowcem wykorzystywanym przy produkcji frontów foliowanych jest płyta MDF, która jest frezowana i oklejana folią PCV w technologii 3D. Pokryte foliami elementy mogą być dodatkowo poddane procesowi lakierowania i patynowania. Technologia foliowania frontów daje niesamowite możliwości techniczne oraz wizualne. 

Chcesz spersonalizować każdy element swojej kuchni?

Postaw na wysokiej jakości meble kuchenne na wymiar

Rodzaje frontów kuchennych foliowanych

Paleta folii, które możemy wykorzystać do frontów kuchennych foliowanych, jest bardzo duża. Do wyboru mamy folie drewnopodobne, matowe, o wysokim połysku, imitujące lakier, a także te z różnymi wzorami. Ogromna uniwersalność stylistyczna sprawia, że każdy dopasuje indywidualne rozwiązanie do swoich potrzeb i upodobań.

Zalety i funkcjonalności mebli kuchennych na wymiar foliowanych 

Meble kuchenne na zamówienie foliowane niełatwo zarysować lub zniszczyć. Jeżeli folia jest prawidłowo przyłożona, nie odkleja się ona pod wpływem wilgoci oraz ciepła. Fronty foliowane są również bardzo łatwe w czyszczeniu. Z foliowanych frontów kuchennych łatwo usunąć wszelkie zabrudzenia i nieczystości. Są one dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, a co więcej są również przystępne cenowo.

W jakich typach pomieszczeń sprawdzą się fronty kuchenne MDF foliowane? 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Bogaty wybór frontów foliowanych pozwala na ich bazie tworzyć kuchnie w różnej stylistyce, zarówno kuchnie nowoczesne, jak i tradycyjne. Gładkie fronty lakierowane lub z efektownymi frezowaniami doskonale sprawdzą się we współczesnych aranżacjach. Natomiast fronty foliowane o bardziej kunsztownych zdobieniach podkreślą elegancję klasycznych kuchni. Fronty foliowane wykorzystuje się również do szaf, szafek, meblościanek, komód, czy regałów – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl 

Meble kuchenne na zamówienie foliowane – projekt i wizualizacja 

Oferujemy meble kuchenne na wymiar od projektu aż po sam montaż. Wykonany dla Państwa projekt oraz profesjonalną wizualizację komputerową, uwzględniając wszystkie sugestie. Doradzimy także, jakie urządzenia AGD dobrać i gdzie je zamontować. Na podstawie projektu następuje wstępna wycena.

Meble do kuchni na zamówienie foliowane – opinie

Klienci, z którymi mieliśmy okazję współpracować, są zadowoleni z efektów. Cenią naszą firmę przede wszystkim za solidność oraz szybki czas realizacji zleceń. Wielu naszych Klientów trafia do nas z polecenia. 

Cennik frontów foliowanych do kuchni na zamówienie we Wrocławiu 

Ceny ustalane są indywidualnie w oparciu o projekt. Ceny mebli kuchennych z frontami foliowanymi są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od wielkości kuchni oraz rodzaju wykończenia, a także tego, jakie dodatkowe elementy wyposażenia planujemy umieścić w szafkach. 

 

Indywidualna wycena mebli na zamówienie foliowanych

Zapraszamy do kontaktu