Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Fronty drewniane do mebli kuchennych na wymiar

Oferujemy możliwość zamówienia frontów drewnianych do mebli kuchennych na wymiar. Fronty drewniane wykonujemy ze szlachetnych gatunków drewna, dopasowując je w pełni do oczekiwań klientów. Meble kuchenne z frontami drewnianymi to doskonały wybór, wyglądają one wyjątkowo szlachetnie oraz ponadczasowo. 

Rodzaje frontów drewnianych do mebli kuchennych 

Fronty drewniane wykonuje się w całości z drewna, z różnych gatunków drzewa. Najpopularniejsze z nich to: dąb, brzoza, jawor, jesion, olcha, nieco mniej buk czy czereśnia. Prym jednak wiodą fronty sosnowe oraz fronty dębowe. Warto podkreślić, że ważny jest rodzaj surowca, z którego został wykonany front, ponieważ właściwości konkretnego gatunku drzewa przekładają się na parametry gotowego produktu. Rodzaj zastosowanego drewna determinuje również kolor frontów. 

Marzy Ci się kuchnia z drewnianymi frontami, które nawet za kilka lat będą wyglądać ponadczasowo?

Stworzymy dla Ciebie fronty drewniane do mebli kuchennych na wymiar

Cechy i zalety mebli kuchennych z frontami drewnianymi 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Drewno to naturalny i szlachetny materiał, który nigdy nie wyjdzie z mody. Wprowadza do kuchni ciepłą i domową atmosferę. Możliwości obróbki frontów drewnianych są bardzo szerokie. Do wyboru możemy mieć fronty szczotkowane, bielone, lakierowane, olejowane, surowe. Obróbka drewna sprawia, że otrzymana w ten sposób struktura jest unikalna dla każdego frontu. Co więcej, fronty drewniane można poddać dodatkowo frezowaniu czy wyginaniu. Przy odpowiedniej pielęgnacji i użytkowaniu fronty drewniane zapewnią wiele lat żywotności – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl 

W jakich typach pomieszczeń najlepiej sprawdzą się fronty drewniane?

Nieograniczona możliwość obróbki frontów drewnianych sprawia, że można je z łatwością dopasować do niemal każdego wnętrza. Jednak drewniane fronty najczęściej wybierane są do kuchni w stylu klasycznym, choć coraz częściej klienci decydują się również na fronty drewniane w kuchniach nowoczesnych. Z drewnianych frontów można wykonać również meble do salonu, sypialni, łazienki, przedpokoju, a także meble dziecięce czy młodzieżowe. 

Kuchnie z frontami drewnianymi – projekt i wizualizacja 

Wykonujemy projekty kuchni z frontami drewnianymi w oparciu o potrzeby, możliwości finansowe oraz oczekiwania naszych klientów. Zaranżujemy Państwa kuchnię ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, tworząc spójną całość. 

Dostawa oraz montaż mebli kuchennych z drewnianymi frontami we Wrocławiu

Oferujemy również możliwość dowozu i montażu kuchni z drewnianymi frontami. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów z Wrocławia. Montaż odbywa się w terminie ustalonym przez klienta. 

Fronty drewniane do kuchni – opinie

Kuchenne fronty drewniane cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów ze względu na ich trwałość, a także uniwersalny i ponadczasowy charakter. Fronty wykonane z drewna nadają kuchni szlachetnego wyglądu i sprawdzają się praktycznie w każdym stylu, nie tylko klasycznym.

Ile kosztują fronty drewniane do kuchni we Wrocławiu? 

Wycena frontów drewnianych przygotowywana jest na indywidualne zamówienie. Ceny podaje się zwykle w przeliczeniu na m2 powierzchni. Ostateczna cena drewnianych frontów kuchennych będzie uzależniona od gatunku drzewa. Najdroższe są egzotyczne odmiany, mniej zapłacimy natomiast za fronty bukowe, dębowe czy orzechowe. 

Chcesz mieć modną i jednocześnie przytulną kuchnię?

Postaw na drewniane fronty kuchenne na zamówienie