Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne akrylowe na wymiar

Oferujemy możliwość zamówienia frontów drewnianych do mebli kuchennych na wymiar. Fronty drewniane wykonujemy ze szlachetnych gatunków drewna, dopasowując je w pełni do oczekiwań klientów. Meble kuchenne z frontami drewnianymi to doskonały wybór, wyglądają one wyjątkowo szlachetnie oraz ponadczasowo. 

Co to są fronty akrylowe i jak powstają?

Fronty akrylowe powstają poprzez połączenie warstwy twardego akrylu z płytą meblową. Dzięki swojej specyficznej strukturze fronty akrylowe są bardzo sztywne i odporne na wszelkiego typu zarysowania. Głębiaa połysku, czyli tzw. efekt szkła, jest nie do osiągnięcia w przypadku lakieru. Fronty akrylowe to również rozwiązanie bardzo trwałe. Swoją trwałość zawdzięczają nietypowej fakturze okleiny z lewej strony, który przypomina skórkę pomarańczy, dlatego też znacznie mocniej przylegają do płyty meblowej i w przeciwieństwie do innych oklein nie powinny odchodzić ani odpryskiwać nawet po wielu latach użytkowania.  

Szukasz rozwiązania do swojej kuchni, które nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest trwałe?

Postaw na meble kuchenne akrylowe na wymiar

Zalety i funkcjonalności mebli do kuchni na wymiar akrylowych

Fronty akrylowe posiadają wiele zalet. Przede wszystkim, montując tego typu fronty w kuchni, zyskujemy doświetlenie przestrzeni – kuchnia dzięki nim wydaje się pełniejsza i większa. Meble kuchenne akrylowe na zamówienie świetnie wyglądają, a dodatkowo są trwałe. Przede wszystkim wytrzymują bardzo wysokie temperatury, dlatego można je zamontować w sąsiedztwie kuchenki gazowej. To, co ważne, to również fakt, że są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Fronty akrylowe nawet po wielu latach nie zmieniają kolorów – w przeciwieństwie do innych frontów nie ulegają procesowi oksydacji. Kolejną zaletą frontów akrylowych jest również to, że ich kolory i wzory są powtarzalne. Oznacza to, że w przypadku dorobienia dodatkowej szafki kuchennej bez problemu kupimy akrylowy front o podobnym odcieniu.

Typy pomieszczeń, w jakich sprawdzą się fronty akrylowe? 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Fronty akrylowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane w projektach mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych czy jadalnianych. Charakterystyczne są one przy produkcji mebli o różnym przeznaczeniu, zwłaszcza w przypadku wnętrz nowoczesnych i tych glamour. Ze względu na swoje walory estetyczne i funkcjonalne znajdują zastosowanie również w sklepach i miejscach użytku publicznego – mówi ekspert z meblenawymiarwroclaw.pl 

Meble kuchenne akrylowe na wymiar – projekt i wizualizacja

Wykonujemy projekty mebli kuchennych akrylowych na zamówienie na podstawie pomiaru, który wcześniej przeprowadzamy u Klienta. Możliwe jest również wykonanie wizualizacji kuchni w 3D. Chętnie doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Jesteśmy otwarci na wskazówki klienta. 

Dostawa oraz montaż mebli kuchennych akrylowych na zamówienie we Wrocławiu

Oferujemy dostawę oraz montaż mebli kuchennych z frontami akrylowymi na terenie Wrocławia. Dostawa odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu z klientem. Posiadamy specjalne samochody przystosowane do przewożenia mebli, dzięki czemu dotrą one do Państwa w nienaruszonym stanie. 

Meble do kuchni akrylowe na zamówienie – opinie 

Nasza firma cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego nasze meble na wymiar powstają z najlepszych materiałów i elementów. Staramy się spełniać wymagania wszystkich klientów. Zapewniamy pełną obsługę przy realizacji zamówienia, poczynając od pomiaru i projektu, kończąc na terminowej dostawie i fachowym montażu.

Fronty akrylowe do kuchni – cennik we Wrocławiu 

Ceny frontów akrylowych są znacznie niższe od frontów lakierowanych. Szczegółowa wycena realizowana jest po kontakcie telefonicznym. 

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę kuchni Twoich marzeń

Skontaktuj się z nami