Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Wawer

Oferujemy wysokiej jakości meble na wymiar w warszawskim Wawrze. Projektujemy z myślą o jak największej funkcjonalności i estetyce szaf i różnego typu zabudów nietypowych i klasycznych.

Meble do kuchni na wymiar Warszawa Wawer

W ramach kategorii mebli kuchennych na zamówienie wykonujemy kuchnie z blatem na wymiar, meble kuchenne klasyczne, nowoczesne, angielskie oraz drewniane. Modyfikowane mogą być układy mebli do kuchni, jej kształty oraz rozmiary. Klient ma do dyspozycji meble kuchenne na wymiar foliowane, fornirowane, lakierowane, laminowane czy akrylowe. Cena mebli na zamówienie jest zróżnicowana i zależy od wybranego materiału, wymiarów czy wyposażenia.

Szafki do łazienki na zamówienie Wawer

Często wybieraną kategorią produktów w Wawrze są meble łazienkowe na wymiar. Są one specjalnie przygotowywane, by były odporne na wodę i wilgoć. Najczęściej sprzedajemy szafki pod umywalkę, zabudowy pralki, szafki wiszące i stojące na wymiar do łazienki.

Garderoby na wymiar z warszawskiego Wawra

Dla potrzebujących dużej przestrzeni do przechowywania przygotowaliśmy garderoby na zamówienie. Mogą przypominać one szafy lub też być otwartą przestrzenią wyposażoną w liczne półki, schowki, szuflady czy drążki.

Zabrakło Ci miejsca na ubrania?

Mamy na to radę! Zadzwoń

Zabudowy na zamówienie Wawer

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zabudowy na zamówienie w Wawrze obejmują przede wszystkim zabudowy schodów na wymiar, meble pod skosy na zamówienie oraz zabudowy wnękowe na wymiar. Możemy jednak przygotować również mniej standardowe szafy oraz zabudowy kaloryferów czy spiżarni – ekspert z hejmeble.pl

Szafy na wymiar Warszawa Wawer

W ramach projektowania i wykonywania szaf na zamówienie w warszawskim Wawrze, tworzymy szafy na wymiar wnękowe, narożne, wolnostojące, z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi. Dbamy o to, by wnętrze i zastosowane wyposażenie było jak najbardziej funkcjonalne. Wykonujemy również meblościanki na zamówienie, słupki meblowe na wymiar czy szafy na buty na wymiar.

Meble firmowe na zamówienie z warszawskich Wawrów

Oprócz klientów indywidualnych, obsługujemy również przedsiębiorstwa. Zamawiają one u nas meble firmowe na wymiar, przede wszystkim:

  • meble gabinetowe na wymiar,
  • meble do sklepu na zamówienie, 
  • meble do aptek na wymiar,
  • meble urzędowe na zamówienie,
  • meble na wymiar do restauracji, klubów, kawiarni, pubów, hoteli,
  • meble do gabinetów lekarskich na zamówienie.

Inne rodzaje mebli na wymiar

Oprócz opisanych już mebli na zamówienie, wykonujemy również inne ich rodzaje. Są to przede wszystkim meble na wymiar do przedpokoju, salonu, jadalni. Mogą to być zarówno stoły na wymiar, stoliki kawowe na zamówienie, krzesła, łóżka, jak również komody na wymiar. Na życzenie klienta przygotujemy toaletki na zamówienie, lady barowe na wymiar czy biblioteczki na zamówienie.

Wawer – kilka informacji o dzielnicy

Wawer to dzielnica Warszawy leżąca na prawym brzegu Wisły. Jej historia sięga XVIII wieku, kiedy pojawiły się pierwsze wzmianki o karczmie Wawer, od której wzięła nazwę. Wawer graniczy z Pragą, Rembertowem, Wesołą, Wilanowem, Mokotowem i Józefowem.

Zamów meble na wymiar do warszawskich Wawrów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, opiniami klientów i zamawiania naszych mebli na wymiar z Wawra. W ramach oferty projektujemy meble (lub działamy na projekcie dostarczonym do klienta), produkujemy je, dowozimy i montujemy.

Obszar naszej działalności to Warszawa oraz najbliższe okolice. Produkujemy meble na wymiar m.in. na Targówku, Białołęce, Woli, Ursynowie, Piasecznie czy Pruszkowie.

Potrzebujesz nowych mebli na wymiar w Wawrze?

Zaprojektujemy i wykonamy je dla Ciebie – Zadzwoń!