Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Targówek

Naszym celem jest zaprojektowanie mebli na wymiar spełniających wszystkie potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy. Działamy m.in. na terenie Targówka i innych dzielnic Warszawy.

Meble kuchenne na wymiar Targówek

Kuchnie na zamówienie na Targówku to przede wszystkim szafki kuchenne na wymiar, blaty do kuchni oraz fronty do szafek kuchennych z różnych materiałów (drewniane, laminowane, lakierowane). Wykonujemy kuchnie we wszystkich popularnych kształtach (kuchnie U, L, G), typach (np. z wyspą) i stylach (klasyczne, nowoczesne, angielskie).

Szafki łazienkowe na wymiar w Warszawie Targówku

Do łazienek i pokoi kąpielowych przygotowujemy szafki łazienkowe na zamówienie na Targówku. Są to szafki z blatami do umywalek, zabudowy pralek, szafki z szufladami i półkami do przechowywania kosmetyków. Zaletą szafek łazienkowych na wymiar na Targówku jest ich wysoka jakość, idealne dopasowanie do potrzeb klienta, wielkości pomieszczenia

 

Cierpisz na brak miejsca w łazience?

Mamy na to radę! Zadzwoń

Garderoby na wymiar Targówek

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Coraz chętniej w domach stawiamy na garderoby, jako miejsce do przechowywania odzieży. By były one funkcjonalne, warto sięgnąć po garderoby na wymiar na Targówku. Projektujemy je i wykonujemy zgodnie z wymaganiami klienta oraz naszą wiedzą i doświadczeniem na temat sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu mamy pewność, że wybrane garderoby na zamówienie są nie tylko wysokiej jakości, ale również, że spełnią oczekiwania zleceniodawcy – ekspert z hejmeble.pl

Zabudowy na wymiar Targówek

Kolejną grupą produktów, które oferujemy, są zabudowy na zamówienie na Targówku. W tej grupie można wymienić zabudowy pod schodami, skosów i poddaszy czy nietypowych wnęk. Jesteśmy gotowi przygotować każdego rodzaju zabudowy na wymiar na Targówku, również te nietradycyjne. 

Szafy na wymiar Targówek

Bardzo popularnymi produktami w naszej ofercie są szafy na wymiar na Targówku. Mowa tu zarówno o typowych szafach ubraniowych, przesuwnych, otwieranych, lustrzanych, jak również o szafkach na buty czy słupki meblowe na wymiar. Szafy na zamówienie w Warszawie Targówku to produkty wykonane z najwyższą starannością i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów.

Meble na wymiar dla firm z Targówka

Jako firma produkująca meble na zamówienie, projektujemy nie tylko zabudowy do mieszkań i domów, ale również dla przedsiębiorstw. Meble na wymiar dla firm na Targówku to szeroka kategoria obejmująca m.in.:

  • meble na wymiar gabinetowe,
  • meble biurowe na zamówienie,
  • meble sklepowe,
  • meble do aptek,
  • meble dla szkół,
  • meble urzędowe, do instytucji na wymiar,
  • meble gastronomiczne na wymiar,
  • meble do pensjonatu,
  • meble do gabinetów medycznych.

Inne typy mebli na wymiar

Nasza firma chętnie wykona meble na zamówienie każdego typu. Warto zwrócić się do nas, gdy potrzebne są komody, regały, stoły, witryny, toaletki na wymiar, różnego rodzaju biurka, łóżka na zamówienie, lady barowe czy recepcyjne na wymiar. W każdym domu przydatne będą praktyczne meblościanki na zamówienie oraz różnego rodzaju szafki na wymiar, np. na buty, do kuchni czy łazienki.

Targówek – kilka słów o dzielnicy

Targówek to przemysłowo-mieszkalna dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. Słynie z pięknych cmentarzy (żydowskiego i katolickiego) oraz Lasu Bródnowskiego, chętnie wybieranego na spacery. Targówek sąsiaduje z Pragą-Północ, Białołęką, Pragą-Południem i Rembertowem.

Zamów meble na wymiar do Targówka

Poszukującym mebli na zamówienie na Targówku polecamy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty. Działamy również w innych dzielnicach Warszawy – Białołęce, Żoliborzu, Woli, Bielanach, a także obszarach podmiejskich w Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim czy Pruszkowie. Dokładny obszar działania naszej firmy można znaleźć na naszej stronie.

Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień na meble na wymiar w Targówku. W ramach usługi wykonujemy projekt mebli, pomiar u klienta, staranną produkcję oraz dostawę i montaż u klienta.

Szukasz idealnych mebli na wymiar na Targówku?

Zaprojektujemy i wykonamy je dla Ciebie