Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Mokotów

Planując zakup mebli na wymiar w Mokotowie, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy. Wykonujemy praktycznie każdy rodzaj zabudowy na zamówienie, w tym meble na wymiar do pokoju dziecięcego, młodzieżowego, salonu, kuchni, jadalni, przedpokoju czy sypialni.

Meble kuchenne na wymiar w Mokotowie

Chętnie wybieranymi przez naszych klientów są meble kuchenne na wymiar. Nasza oferta w tej kategorii jest mocno rozbudowana. Do wyboru są różne style od kuchni na wymiar angielskich, klasycznych przez nowoczesne i drewniane. Produkujemy wysokiej jakości meble kuchenne z blatem na wymiar oraz kuchnie z frontami drewnianymi. Szafki kuchenne występują w różnych konfiguracjach. Projektujemy:

  • meble kuchenne akrylowe na wymiar, 
  • meble do kuchni na wymiar foliowane,
  • meble kuchenne na zamówienie fornirowane i laminowane,
  • meble kuchenne na wymiar na wysoki połysk.

Twoja garderoba już nic nie zmieści?

Mamy na to radę! Zadzwoń

Szafki łazienkowe na zamówienie Warszawa Mokotów

Meble łazienkowe na wymiar w Mokotowie przygotowujemy tak, by były one odporne na zwiększoną wilgotność powietrza oraz kontakt z wodą. Chętnie wykonujemy szafki pod umywalkę na wymiar, wolnostojące słupki, zabudowę pralki i suszarki czy kaloryfera.

Garderoby na wymiar Mokotów

Garderoby na zamówienie są przeznaczone przede wszystkim do sypialni i przeznaczonych na nie pomieszczeń, ale można je również wykorzystać w innych pokojach. Garderoby na wymiar w Mokotowie wykonujemy w atrakcyjnych cenach, w wersji do zabudowy, narożnej, wolnostojącej. We wnętrzu mogą znaleźć się szuflady, półki, drążki, wysuwane platformy etc.

Zabudowy na zamówienie w Mokotowie

Zabudowy na zamówienie to wszelkiego rodzaje zabudowy wnęk i poddaszy czy szafki pod schodami na wymiar. W Mokotowie wykonujemy również nietypowe zabudowy na wymiar oraz zabudowy spiżarni. Jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań, skontaktuj się z nami.

Szafy na zamówienie Warszawa Mokotów

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Wykonujemy szafy na zamówienie narożne, przesuwne, do zabudowy, wolnostojące, do każdego pomieszczenia, w wielu wzorach i rozmiarach dopasowanych do potrzeb klienta. Jeśli zaś mowa o mniejszych szafkach, to projektujemy szafki na buty na wymiar, słupku meblowe na zamówienie czy wracające do łask meblościanki – ekspert z hejmeble.pl

Meble na wymiar dla firm z Mokotowa

Naszymi odbiorcami, oprócz klientów indywidualnych, są również przedsiębiorstwa. Często wykonujemy meble na zamówienie dla biur. Wśród nich możemy wyróżnić:

  • meble sklepowe na zamówienie, 
  • meble do aptek na wymiar,
  • meble do instytucji, szkół, urzędów, 
  • meble restauracyjne na wymiar, 
  • meble do gabinetów medycznych na zamówienie,
  • szafki do pensjonatów i hoteli.

Pozostałe rodzaje mebli na zamówienie

Wśród pozostałych realizowanych przez nas mebli na wymiar można wymienić: komody, regały, półki na wymiar, biurka i stoły na zamówienie, witryny, toaletki na wymiar etc.

Mokotów – dzielnica Warszawy

Mokotów to popularna, leżąca na lewym brzegu Wisły dzielnica, która sąsiaduje z Włochami, Wawerem, Ursynowem, Wilanowem, Ochotą, Śródmieściem oraz Pragą Południe. Wyróżnia się na tle innych lokalizacji w stolicy dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych, m.in. Polami Mokotowskimi.

Wybierz meble na wymiar z Mokotowa

Wybór idealnych mebli na zamówienie w Mokotowie nie jest prosty, dlatego staramy się wspomóc klientów w tym aspekcie, stawiając na wysokiej jakości materiały i dobrze wykonany projekt oraz wizualizację. Nasza praca zaczyna się na pomiarze u klienta, kiedy przygotowujemy wstępny plan. Istnieje również możliwość wykonania mebli na wymiar w Mokotowie z projektu dostarczonego przez klienta. Po wykonaniu zabudowy dowozimy ją i montujemy.

Opinie naszych klientów oraz dotychczasowe realizacje na pewno ułatwią Państwu wybór. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z działem pytań.

Znajdź praktyczne i ponadczasowe mebli na wymiar w Mokotowie!

Zadzwoń i zamów wycenę.