Firma remontowa Warszawa
Firma meblowa Warszawa kontakt

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble na wymiar Warszawa Białołęka

Meble na zamówienie w Białołęce i innych rejonach, które obsługujemy, wykonujemy z dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. 

Meble kuchenne na wymiar Białołęka

Bez względu na to, czy wybierzemy meble kuchenne na wymiar klasyczne, nowoczesne, angielskie czy drewniane, muszą być solidne i trwałe. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych z blatem na wymiar. Nasi klienci wybierają najczęściej:

  • meble kuchenne lakierowane na zamówienie,
  • meble do kuchni na wymiar laminowane,
  • meble fornirowane do kuchni,
  • kuchenne meble foliowane,
  • kuchenne meble akrylowe na wymiar.

Meble do kuchni na zamówienie w Białołęce można wybierać ze względu na układ kuchni na wymiar lub też preferowany kształt. 

Brakuje Ci miejsca w szafkach w kuchni?

Mamy na to radę! Zadzwoń

Szafki łazienkowe na wymiar w Białołęce

Meble łazienkowe na zamówienie obejmują szereg ułatwiających życie rozwiązań. Warto zaopatrzyć się w szafkę pod umywalkę, do zabudowy pralki, meble na kosmetyki. Nasze szafki łazienkowe na wymiar w Białołęce są odporne na wilgoć i wodę.

Garderoby na wymiar Warszawa Białołęka

Garderoby na zamówienie to idealne rozwiązanie pozwalające na dokładne zaplanowanie i wykorzystanie przestrzeni, którą dysponujemy. Jest to doskonały przykład na mebel do sypialni na wymiar, ale garderobę można również wykorzystać jako mebel na zamówienie do przedpokoju czy pokoju młodzieżowego.

Zabudowy na wymiar Warszawa Białołęka

Wśród różnego rodzaju zabudów na wymiar projektujemy i wykonujemy zabudowy wnęk, meble pod skosy na wymiar czy zabudowa schodów na wymiar. Ciekawymi rozwiązaniami, po które warto sięgać dla uporządkowania przestrzeni, są zabudowy grzejnika, kaloryfera czy spiżarni.

Szafy na wymiar w Białołęce

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Jednym z najbardziej popularnych produktów w naszej ofercie są szafy na zamówienie w Białołęce. Produkujemy je w opcji z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi, jako wolnostojące, we wnękach czy narożne. W każdym domu przydadzą się również mniejsze szafki na wymiar, w tym szafki na buty na zamówienie, słupki meblowe na wymiar.

Coraz chętniej kupowanymi są meblościanki na wymiar, które wraz z komodami, regałami, półkami czy witrynami na zamówienie sprawdzą się w salonach i pokojach dziennych – ekspert z hejmeble.pl

Meble na wymiar dla firm z Białołęki

Oprócz szafek dla klientów indywidualnych, produkujemy również meble na wymiar dla firm. W naszej ofercie znaleźć można m.in. meble do biura na zamówienie, meble do aptek, meble sklepowe na zamówienie, do szkół i urzędów czy meble restauracyjne na wymiar. Zajmujemy się również sprzedażą mebli specjalistycznych, takich jak medyczne na wymiar czy meble do pensjonatu na wymiar.

Inne rodzaje mebli na zamówienie

Nie ma przeszkód, by zamówić u nas również mniej typowe meble na wymiar w Białołęce. Chętnie podejmujemy się również produkcji np.:

  • lady barowych na wymiar,
  • kontenerki na wymiar,
  • stoły na zamówienie,
  • toaletki i konsole,
  • ławy i stoliki kawowe na wymiar.

Białołęka – krótka charakterystyka dzielnicy

Białołęka to warszawska dzielnica zlokalizowana po prawej stronie Wisły. Graniczy z Targówkiem, Pragą Północ, Bielanami, Łomiankami, a także gminami Jabłonna, Nieporęt i Markami. Białołęka to typowa dzielnica sypialniana dla mieszkańców stolicy.

Zamów meble na wymiar do Białołęki

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości, trwałych mebli na wymiar w Warszawie Białołęce, zapraszamy do kontaktu. Nasz usługa jest kompleksowa, obejmuje wykonanie projektu mebli, pomiarów u klienta, wykonanie mebli z surowców najwyższej jakości oraz ich dostarczeniu i montażu.

Działamy na terenie całej Warszawy oraz jej okolic, np. w Grodzisku Mazowieckim, Piasecznie czy Pruszkowie.

Szukasz funkcjonalnych mebli na wymiar w Białołęce?

Zaprojektujemy i wykonamy je dla Ciebie!